Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen? :"D Ti hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Mostanság gyakran olvastam, hogy tomboy vagyis fiús csajokat kerestek, illetve nektek inkább az a típus jön be minthogy a nőiesebb változat. Több kérdésben is láttam. Én tomboy vagyok minden szempontból, és eddig

mindig azt tapasztaltam a nőies lányok jobban kelendőbbek. Eddig még nem volt kapcsolatom, és picit úgy éreztem hogy lehet ennek többek között a fiúsabb kinézetem is az akadálya. De látom még van remény. :D

Egyébként engem nem igazán érdekel hogy a másikfél fiús vagy nőies, lényegtelennek tartom.. szóval a kérdésem az hogy van valami értelmes ismerkedős oldal? ahol tényleg esélyesebb a dolog.



2017. jan. 5. 01:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem csak te nyugi :'D Én inkább nőies vagyok,de sehol semmi.

Neten való ismerkedésről nekem nincsnek jó tapasztalataim..mindenki messze lakik sajnos. :/ De amúgy van pár ilyen oldal,én a sweetcandy-t meg a Pinkvanillát próbáltam csak..nézd meg,ha gondolod,hátha neked beválnik. :)

2017. jan. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Anonymusina válasza:

Egyik oldalt sem igazán ajánlanám, de egypróbát megér minden, hátha neked szerencséd lesz ezekkel :D

Mellesleg én is tomboy vagyok és másfél éve sehol semmi :D

Pedig állítólag kedves vagyok vicces és nem csúnya szóval nem tudom hol a hiba :D

F/L/19

2017. jan. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!