Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért van a védőnő hallgatók...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a védőnő hallgatók között sok leszbikus illetve biszexuális hajlamú?

Figyelt kérdés
2016. dec. 20. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenki az
2016. dec. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
az a baj, hogy nincsenek fiúk, illetve sajnos igazi férfiak sincsenek, csak részeg "kanok", akiknek a menetre kellesz (tisztelet a kivételnek) én ezért vonzódok a lányokhoz
2016. dec. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

2-es.... ugye ez nem komoly?

Ha valaki állatok között dolgozik és nincs más ember rajta kívül, akkor elkezd vonzódni az állatokhoz, csak mert ott épp nincs más?

Ezt azért te se gondoltad komolyan... az a gond az ilyen emberek miatt vannak leszólva a melegek.


Nyugodtan meg lehet kövezni engem a véleményemért.

2016. dec. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Én biszexuális vagyok, szülésznő szakon. :)

Azért a két szakiránynak van valami kis köze egymáshoz, de nekem eddig még nem tűnt fel, hogy sokan vonzódnának a saját nemükhöz, vagy csak nem tudok róla.

19/bi/l

2016. dec. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%
én ismerek párat akik nyiltan vállalják, pár éve a szegedi egyetemen botrány volt belőle, hogy az egyik védőnő hallgató leszbikus kapcsolatban volt az egyetemi tanárnőjével, s dicsekedett róla a lány mennyire jó a tanárnő az ágyban
2016. dec. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Nem hiszem, hogy sokan vannak. Én az orvosin végeztem, nyíltan vállaltam úgy a negyedév vége felé és kiderült, hogy egyedül is voltam. Amikor végeztem akkor lett egy elsős csaj, aki ráment pár másikra de amúgy senki mást nem ismertem, vagy nem mondták. Meleg srácokat ismertem, úgy 3-4-et is.
2016. dec. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!