Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mikor szexeltetek utoljára?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor szexeltetek utoljára?

Figyelt kérdés

Èn màr elèg règ, kb 3 hònapja, miòta szètmentünk a pàrommal.

Mennyire igènylitek a szexet? Meddig bìrjàtok nèlküle? Ès mennyire fontos, hogy ismerjètek a partnereteket? Szòval van, hogy bevàllaltok 1èjszakàs kalandot vagy csakis kapcsolatban szeretkeztek?

Lègyszi kategòriàt nèzzètek! :)

Kort is lègyszi :)

22L



2016. nov. 25. 08:01
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Nem igènylem a szexet az előjáték sokkal jobb
2016. nov. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

ugyan hetero vagyok de leírom:

2 éve van barátnőm, eleinte gyakrabban ma már csak kb 2 hetente szexelünk. kevés, de ez van.

ha szingli vagyok addig bírom ameddig "muszáj" sajnos nem csajozok könnyen, kicsi az ismerettségi köröm.

volt hogy majdnem 1 évig nem volt senkim. szinte megbolondultam már, annyira hiányzott egy női érintés, egy ölelés és maga a szex.

hivatásos lánynál nem voltam, és alkalmi szex se jött össze.

25/F

2016. nov. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Tegnap előtt este:-)De komoly barátnőm van már 2 éve. Ha van valakim sűrűn igénylem, de ha nincs akár egy évig is elvagyok nélküle.Teljesen ismeretlennel nem vállalnék be egyéjszakást,de de olyan volt már,akivel pár napos ismeretség után,annyira egymásra hangolódtunk és olyan erős volt a vonzalom,hogy többször is lefeküdtünk. Tehát nekem fontosabbak az érzelmek, mint a szex,de egy jó kapcsolatban az is elengedhetetlen. A barátnőmmel kb.2 naponta szeretkezünk,de van,hogy többször:-)

27/N

2016. nov. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb. egy hónapja. Most kicsit külön kell lennünk a barátnőmmel, de hamarosan találkozunk.

Amikor együtt vagyunk akkor változó, van, hogy csak hetente 2 alkalommal, van, hogy két naponta.:D

Nekem nem menne a csak szexkapcsolat, szükségesek az érzelmek hozzá, szóval kapcsolat nélkül nem feküdnék le senkivel, ennyire azért nem hiányzik. Mondjuk mivel 6.5 éve együtt vagyok a barátnőmmel, így nem is volt rá szükség.:D

2016. nov. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4 honapja kb. Csakis kapcsolatban Szeretkezek. Egyejszakas is johetne mar... :D Kezdek oda jutni hogy ittasan ranyomulok baratnoimre is szoval kene valamit alkotnom de tul gyava is vagyok hozza. Egyebkent meg nem volt egyejszakasom szoval lehet nem is menne, nem tudom. Mindenesetre minimalis ismertseg nelkul tuti nem mert szemelyiseg miatt kezdek el vonzalnat erezni altalaban.

24LL

2016. nov. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszokat, mentek a zöld pacsik mindenkinek!

Kedves utolsò,együtt èrzek veled :D kb màr èn is bevàllalnèk akàr csak egyèjszakàst is :D bàr nem vagyok a hìve, szerintem a jò szexhez èrzelmek is kellenek!

A többieket meg kicsit irigylem ;)

2016. nov. 25. 14:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyár végén volt az utolsó ,de az nem volt az igazi,ugyanis nem volt viszonozva ,így nem is tudom annak mondjam e.

Nagyon igényelem,de nincs a közelben akivel csillapíthatnám a vágyat.

Bevállalnék 1 éjszakás kalandot !:D

De persze a kapcsolatban történő szeretkezés mindennél jobb!

21 LL

2016. nov. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Ha bagoly lennék, most azt mondanám; Huh-húúúú! :-))
2016. nov. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!