Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy házas, kisgyermekes nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy házas, kisgyermekes nő nyomul rám, én lennék a szemét ha beadnám a derekem?

Figyelt kérdés
Finoman próbáltam jelezni,hogy nem vagyok benne,de nem veszi a lapot (vagy nem is akarja),és húz továbbra is. Ha nekem meg sem fordult volna a fejemben kikezdeni vele de ő nagyon is akarja, akkor nem én leszek a hibás ..vagy igen?

2016. nov. 6. 16:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az, hogy megcsalja a párját, az az Ő dolga. Az meg, hogy gyereke van, nem számít semmit.

Ha érzel vonzódást, akkor hagyd magad, ha nem, akkor ne.

Nem kell, hogy Neked legyen lelkiismeret furdalásod!

Lehet, hogy egész életében erre vágyott, hogy ki tudja próbálni, és Te egy lehetőség vagy neki!

2016. nov. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem lennél szemét, de valószínűleg rosszul éreznéd magad utána, lelkiismeret fúrdalásod lenne. Plusz ha belészeretsz csak te fogsz szenvedni, neki meg volt egy izgalmas kalandja és neveli tovább a gyerekeit a férjével.Szóval gondold át jól,mérlegelj,mert itt csak te veszíthetsz.
2016. nov. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
A leszbikus kapcsolatok nem tul komolyak es hamar szétmennek.
2016. nov. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!