Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Most itt tényleg én voltam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most itt tényleg én voltam a szemét?

Figyelt kérdés
Neten üzenetváltásba keveredtem egy helyi meleg sráccal, beszélgettünk, küldött magáról képet. Én szerintem abszolút finoman megmondtam neki, hogy abszolút de nem az esetem. Erre megsértődött, meg levágott egy ilyen hisztit aztán elköszönt. Most komolyan, nem láttam értelmét erőltetni vele a dolgot, mikor első ránézésre az volt a benyomásom hogy én tőle semmit nem akarok. én voltam a szemét?
2016. aug. 13. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Jól tetted, hogy megmondtad neki.
2016. aug. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál szemét. Mindenkinek más az ízlése. Nyilván nekem is rosszulesett szingli koromban, ha a képem elküldése után valaki megmondta hogy nem jövök be neki, vagy csak simán kilépett, de nem olyan téren érintett rosszul, hogy a másikra haragudjak, hanem mert nekem tetszett, én pedig neki nem. Ezt el kell fogadni, és ez a legkorrektebb dolog, ha rögtön megmondod neki, emiatt nincs joga megsértődni.
2016. aug. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele. Ezen az oldalon is, van, aki ráír az emberre, hogy volna e kedve ismerkedni, és amikor megírom, hogy nem ismerkedési céllal vagyok itt.megsértődik, és le hülye pi...ázik.????

Kb. naponta fordul elő vannak idióták.

2016. aug. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Jol tetted, hogy megmondtad neki, igy sokkal konyebb mindkettotoknek.
2016. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
vele is ilyen volt csak nem mondta hanem azzal ámított hogy van esélyem nála meg minden egy évig tettette tejesen belé estem és közölte hogy nem volt komoly csak nem akart megbántani...
2016. aug. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak bántottad az egoját, teljesen normális emberi reakció, túléli, 5 perc és meg se marad benne.
2016. aug. 14. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem az a legtisztább dolog, ha kulturáltan a másik tudtára adjuk, hogy sajnos nem tetszik. Jobb ez, mint szédíteni, vagy bunkó módon "elfelejteni válaszolni" az üzenetére.


Bár soha nem értem az ilyen megsértődéseket.

Nálam is napi szinten előfordul.

2016. aug. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
vagy szemét csak sok az elkeseredett önbizalomhiányos fsz, akik nem bírják elviselni a visszautasítást és méltósággal távozni :D
2016. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!