Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ki szereti csak az alkalmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szereti csak az alkalmi kapcsolatot és ki a rendes kapcsolatot? 20/L

Figyelt kérdés

ti lányok inkább a komoly kapcsolatra hajtotok vagy az alkalmi egy éjszakás kapcsolatokra? őszintén szólva én biszex vagyok és engem a lányok csak testileg érdekelnek meg barátilag vagy mind2, de többség véleményre vagyok most kíváncsi h ki szeretne komoly vagy laza alkalmi kapcsolatot?

kor és nemet és (aki akar beállítottságot is) írjatok lécci :)



2016. nov. 2. 11:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Én is biszex vagyok és ugyanez a helyzet. Csak férfiba tudok szerelmes lenni, mert egyszer majd férjet, gyerekeket szeretnék, egy másik lánnyal meg akárhogy ollóznánk abból nem igazán jönne össze természetes módon baba.


Egyszer próbáltam lánnyal kettesben, de nekem még az is fura volt. Jó volt, de zavart hogy nincs ott senki a közelben, aki őszintén belém hatoljon.

Azóta csak hármasba voltam lányokkal, de azt eléggé élvezem. A lányok is jól nyalnak, puha a bőrük és szeretek velük csókolózni.


Az pl nagyon különleges, hogy ugye amikor fiúval csókolózol, akkor még ha frissen borotvált, akkor is érződik az arcszőre, de ha lánnyal vagy akkor meg csak a puha arca érződik, amit gondolom a fiúk is éreznek mindig :D


25/L

2016. nov. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én hetero pasi vagyok,és a rendszeres szexkapcsolatot/barátság extrákkal ,ezt részesítem előnyben. Ezt követi az egyéjszakás ami még szóba jöhet,bár szerintem az kevésbé jó. :-) Komoly kapcsolattól kicsit félek...meg ahhoz már túl sok mindennek kell klappolni. 26/F
2016. nov. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Igaz nekem egyik se volt még, de én kapcsolatot keresek :)

21/L

2016. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
3-as! kategória ember!
2016. nov. 2. 11:45
 5/22 anonim ***** válasza:

Arra értettem, hogy alkalmi és komoly kapcsolatom se volt még és kapcsolatot keresek( komolyat) és lánnyal szeretném :)

3-as voltam

2016. nov. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
A harmas rendese kapcsolatot keres, mi bajod?
2016. nov. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

Fontos a rendes kapcsolat de most inkabb alkalmi kapcsolat erdekelne.

20/F

2016. nov. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Èn csak komolyat,meg max barátság^^


23/ll

2016. nov. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
alkalmit 39/F, hetero :)
2016. nov. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Èn is csak komolyat,meg ha ugy vam barátságot.:)

17LL

2016. nov. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!