Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A legtöbben miért csak alkalmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbben miért csak alkalmi kapcsolatot keresnek?

Figyelt kérdés

Akárkivel futok össze a neten, eddig szinte mindig a második-harmadik kérdése az 'intim képcsere?' vagy a 'miket szeretnél kipróbálni?' volt.

Az a legviccesebb, mikor valaki megkérdezi, hogy van-e kedvem ismerkedni és nem is engem, hanem a testemet akarja megismerni (hány kg/cm.. stb.).


2016. jún. 9. 09:59
 1/8 A kérdező kommentje:
16/f
2016. jún. 9. 09:59
 2/8 anonim ***** válasza:
7%
Mert mindenki kanos, de lelki társra nincs szüksége. Persze ettől még lehetnének normálisabbak az emberek, de túl lényegre törőek ahhoz, hogy ilyenekkel foglalkozzanak. Röviden így tudnám összefoglalni. :D
2016. jún. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

"Az a legviccesebb..."

Te vagy a vicces. Ez a kategória öcsém... És még te csodálkozol...

2016. jún. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mire számítottál, 16 vagy ebben a korban senki nem akar komoly párkapcsolatot. Főleg melegként, mert akkor fel kéne vállalni, ami azért gimiben még necces. Az idősebbek meg nem egy 16 évessel akarnak párkapcsolatot, ha már van egzisztenciájuk, dolgozó emberek akik pl szeretnek néha kocsmába járni.
2016. jún. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a legtöbben tényleg csak alkalmi kapcsolatot keresnek mert egyszerűbb és könnyebb is titkolni. Ettől függetlenül akadnak kivételek is, szóval ne add fel. :)
2016. jún. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ez nem teljesen igaz. csak nyilván sűrűbben futsz olyanokba, akik sűrűn keresnek újat.. nekem most két éves kapcsolatom van, előtte egy éves volt, az előtt meg fél... nehezebben fogsz mondjunk belém botlani párkeresés közben, mert hosszabb időt töltök kapcsolatban. de ettől még bőven vannak olyanok, mint én csak ők ritkábban keresnek, mint az, aki hetente...így velük könnyebb összefutni, mint azzal aki évekig nem keres, mert van valakije
2016. jún. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%
Vannak kivételek. De én úgy vettem észre, hogy általábban a csúnyább pasik keresnek párkapcsolatot, a helyesek inkább csak kalandokat keresnek. Elég nehéz olyan helyes pasit találni, aki párkapcsolatot szeretne, de nem lehetetlen.
2016. jún. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Khmm... Valóban sok a kalandra vágyó tini. Én semmiképpen sem sorolnám magamat a csúnya kategóriába, és mégis kapcsolatot keresek...

16/f

2016. jún. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!