Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Meddig küzdenétek egy randiért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig küzdenétek egy randiért azzal a lánnyal, aki tetszik nektek, és szeretnétek megismerni?

Figyelt kérdés

2016. okt. 21. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig nem válik kinossá hogy folyton probalkozom es nem jon ossze egy randi sem.


Vagy igazából akkor lehet ciki ha a lany folyton kifogásokat keres, akkor mar elgondolkodnek rajta hogy valoszinuleg okkal mondja vissza a találkozót.


Irnal egy kis kiegészítést, par reszletet, hogy mi a pontos helyzet, hatha ugy tobbet/jobbat tudok válaszolni. :D


20/l/l

Bp.

2016. okt. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kitartó vagyok, de ennek ellenére ha egyértelmű az elutasítás, akkor nem küzdök. Ez lehet, hogy 2 hónap, lehet, hogy 2 nap, ha nincs meg az esély, akkor minek kapálódzni?
2016. okt. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták, ha bizony egyértelműen elutasít, nem küzdenék érte... ha meg csak arról volt szó, hogy kérette magát, akkor az ő baja. ^^
2016. okt. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Kb 2 percig. Az a mottóm, hogy ha valami nem megy, nem kell erőltetni. Sokmillió másik lány van még. Ha ő csak női fondorlatból ilyen hülye, hogy nemet mond, akkor maradjon egyedül nyugodtan.
2016. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: kategóriát is néztél? :)
2016. okt. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ameddig enyém nem lesz :P
2016. okt. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1 évnél tovább biztos nem. Ha nem veszi észre úgy kell neki, később meg majd ha lesz barátnőd (más) akkor rájön
2016. okt. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, milyen mély érzésekről van szó. ha csak simán tetszik, akkor túl sokáig nem fogok kapálózni, viszont, ha komolyabb érzéseket táplálok iránta, akkor bármeddig képes vagyok küzdeni:)
2016. nov. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En nem probalkoznek sokaig. Jobban szeretem, ha o küzd ertem egy kicsiket :). Nem szoktam futni a lanyok után, max rövid ideig
2016. nov. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindig likeolok, azutan meg es meg egyszer csak eszreveszi, o is like ol ha igy indul kezdemenyezek rairok.. Vmilyen tema mindig van amirol lehet beszelni, a lenyeg gondolom mindannyiznknak h jojjon mar ossze vegre a tali na 3 nap utan mar en bejelentem: tetszel szimpi vagy ittvan egy valaszto vonal, ha kolcsonos akkor sinen vaannak a dolgok ha nem ir mint kb nalam sokszor mert nemakarom beallitani magam csajozosnak, azbigazsag h neha kibukok mert tobbszor nemjon ossze semmi pedug probaljozok.. Na de ahogy eddig osszejott a tali az ez amit elkezdtem. Nem ir nem kolcsonos de ha csak te kerdezel es o nem meg naon nem is ir csak mikor kerdezel az meg nincs bukva demar sztem akkor kezdi erezni h unalmas holott arra vagynak h barcsak lenne wgy pasi aki foglalkozik, csak velem, massal nem es megis.. Na de ilyen a noi logika ez az amit nemlehet mwgerteni. Bekell kerdezni egy ido utan ezt az ember megerzi.. Remelem segitettem!
2016. dec. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!