Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tetszik a szobatársam és nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a szobatársam és nem tudok hogy viszonyulni fele. Elge fius szoval szerintem o is vonzodhat hozzam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 22. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
házinyúlra nem lövünk... gondolj bele még ha működik is a dolog 1-2 hónapig és utána nem, akkor van hová menned? ha van, akkor még oké... de ez legyen a fő szempont
2016. szept. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1-es szerintem koleszról van szó... ott nagyon egyszerűen lehet szobát cserélni. :)


Kérdező, nyugodtan puhatolózz... mi a helyzet a pasikkal, milyen élményei voltak, volt-e valami ciki, esetleg lánnyal csók buliban stb... :)

2016. szept. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Hu, hát heteroszex fiú vagyok de van egy-két ötletem azért.

Ha isztok (néha) pl., akkor lehetne játszani az "én még soha..." című játékot legfőképpen hosszú italokkal..

De ha nem fogyasztotok alkoholt, akkor is van egy csekélyke kis ötletem.

Meg lehetne próbálni egy beszélgetés közben a combjára tenni a kezed vagy hasonló apró gesztusokkal próbálkozni. Ez se nem nyomulás, sőt nem is jelent sokat, de azért mégiscsak egy gesztus.

Aztán lehetne tovább is menni, egymás átmasszírozása, stb..

Egy a lényeg, hogy ne stresszelj rá, hanem élvezd ki a kreativitásodat és azt, hogy a partner élvezi! 😊

2016. szept. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát rám piásan nyomult a lakótársam már de én udvariasan visszautasítottam... elég sok lány akart már smárolni velem részegen de nemet szoktam mondani, szerintem nem szép dolog visszaélni a másik állapotával... főleg ha utólag kiderülne pl. hogy meleg az ember nem csak részegség volt az oka... akkor mindig a meleg/leszbikus a hibás és a rossz... én csak erre szerettem volna felhívni a figyelmet :)
2016. szept. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!