Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nehézségeim vannak orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehézségeim vannak orális szex terén, nem tudom kielégíteni a barátnőmet, mit tegyek? 23L

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátnőmet, ő a Mindenem, imádom őt! Boldog vagyok és szerelmes, sokszor gondolok rá, az életem fontos része ő. Már 5 hónapja annak, hogy járunk, életemben először vagyok leszbikus kapcsolatban, eddig csak srácokkal volt dolgom korábban.


A barátnőm tapasztalt lány (és 24 éves), neki volt már lányokkal dolga, mi több, neki csak lányokkal volt. (Ő leszbikus, én biszexuális vagyok.) A közös hobbink, a kosárlabda hozott össze minket, jól megértjük a másikat és gyakran megyünk biciklizni is.


A helyzet az, hogy 2 hónapja annak, szexelünk, a gond pedig az, hogy sajnos egyedül, önállóan nem tudom kielégiteni a páromat. Csak úgy tud elélvezni, ha ő közben izgatja magának a csiklóját, én pedig nyalom a hüvelyét. (Az ujjazást sem én, sem ő nem szereti.) Ez annyiban rossz érzés, hogy eddigi srác partnereimet mindig, mindenféle gond nélkül ki tudtam elégiteni orális szex terén, de a barátnőmet sajnos nem tudom. :( Hiába igyekszem, amennyire csak tudok, hiába próbálok odafigyelni az apró jelekre, sóhajokra, szisszenésekre, egyszerűen nem megy.


Pedig nagyon szeretek nyalni, imádom a punci illatát, ízét, nedvességét, kellemes forróságát, az élmény hangulatát, illetve az érzést, hogy a Szerelmem fekszik előttem meztelen. Mégis, sajnos nagyon ügyetlen vagyok és 2 napja, amikor együtt aludtunk, sírva is fakadtam. Sokszor elnézést kértem tőle, hogy ilyen ügyetlen vagyok és mondtam neki, nem is érdemlem meg hogy kapcsolatban legyünk, de ő azt mondta nekem, "Édesem, én nagyon szeretlek Téged! Nincs semmi gond, hogy kicsit nehezen megy neked a dolog, én látom, hogy nagyon igyekszel és szerintem egyre ügyesebb vagy! És egyébként is, a szex nem a legfontosabb dolog, sokkal fontosabb, hogy jól megértjük a másikat!"


Korábban elmesélte nekem, hogy előző barátnői mindig könnyedén ki tudták elégíteni őt, sose volt ezzel probléma, tehát a probléma Velem van és nem vele. És ráadásképpen, ő fantasztikusan nyal, imádom, ahogyan kényezteti a puncimat, könnyen el tudok élvezni.


Mit tegyek? Nagyon zavar a probléma, hogy nem tudom megfelelően kényeztetni őt. Próbáltam megbeszélni vele a dolgot, megfogadni a tanácsait, de sajnos nem lett eredménye. Bűntudatom van, hogy valamit elrontok. Szeretnék végre ügyes lenni a dologban!


2016. szept. 16. 06:26
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Ahhoz hogy valamiben jól teljesíts, ahhoz sok gyakorlás szükséges. Akár sport, akár szex, akár főzés stb.

Én is azt tudom mondani, mint a barátnőd. Nincs ezzel gond, majd belejössz, ha még többet csináljátok. :)

2016. szept. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Hat, nezd ha valaki nekem csak a huvelyemet nyalogatna, akkor attol ott nekem se lenne semmi orgazmus. Probaljatok meg hogy nem engeded neki hogy izgassa magat. Mashogy nem fog menni.
2016. szept. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha fiu lennél javasolnám, hogy menj "tanulmányutra" egy-két rosszlányhoz. De lány vagy. Hmmmm. Igy is ezt javaslom. Biztos vagyok benne, hogy megtalálnátok igy a megoldást. Nekik nagy gyakorlati tapasztalatuk van.
2016. szept. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell ennyire kétségbe esni. Legyél magaddal türelmes. Gyakorolni kell és ne görcsölj.

Egyébként meg kell egy jó előjáték, aztán mikor már nagyon nedves szép apránként lehet szájjal izgatni.

Kérd meg, hogy irányítson téged.

2016. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetleg meg kéne kérdezned hogy hol szereti?

Nem olyan egyértelmű ám.


A legtöbb csajnak a hüvelye nem annyira érzékeny. A csikló viszont igen, esetleg ha ott próbálkozol? Vagy mellette oldalt? És melyik oldalon? Szívni próbáltad?

2016. szept. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

00:53


Most már minden rendben, sikerült elélveznie barátnőmnek anélkül, hogy ő izgatta volna csiklóját magának. :) Az volt a lényeg, hogy meg kellett nyugodnom, sokat beszélgettem vele a dologról és rengetegszer volt olyan szex, ahol ő irányította, mit és hogyan nyaljak. Külön kérte, nyaljam sokat és gyengéden csiklóját, nagyon kedvelte, amikor puszilgattam neki és szívtam. A hüvely nyalását pedig, nagyon minimális mértékre vettem.


Meglett az eredménye, elélvezett. :) Amikor először volt úgy orgazmusa, hogy ő nem izgatta magának a csiklóját és mindent én csináltam, örömömben könnyes lett a szemem. :) Annyira boldog vagyok, imádom őt, imádok élni, imádom a szerelmet. Semennyire nem görcsölök többé, a punci nyalása számomra egy igazán gyönyörű, kellemes dolog lett. :) Eddig is imádtam puncit nyalni, de most már nem aggódom semmiért és őszintén élvezem. :)

2016. szept. 23. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!