Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miben nyilvánul meg a butch...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben nyilvánul meg a butch lányok dominánssága?

Figyelt kérdés
Miben hasonlítanak a fiúkéhoz és miben térnek el?

2016. júl. 29. 20:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%

Én kulsőre fiusabb lány vagyok, de sosem szerettem a címkézésenet, kategorizálásokat. A párom igen csinos, formás, igazi nőies nő, sok férfi megfordul utána.

Mégis sok területén a kapcsolatunknak jobban érződik az ő dominanciája, pl. kezdeményezőbb a kapcsolatunk intimebb felére nézve, illetve én jobban idomulok hozzá pl. ha késik (gyakori :D).

Más esetekben én érvényesítem jobban a dominanciámat, pl. cipekedésnél, vagy amikor kell neki valami és szivesen odaviszem neki, vagy kajánál megtálalok előre neki is, stb. - itt lehet valami hasonlóságot húzni az udvarias, előzékeny fiúkkal.

De ha játékos bunyóról van szó, összehúzom magam mint valami csiga, mert péppé boxol meg csikiz. :D ><


Én egy lány-lány kapcsolatban nem mondanám soha hogy van "fiú" meg "lány" szerep, mert pont erről szól egy ilyen kapcsolat (ahogy szerintem minden kapcsolatnak lennie kéne), két egyenlő fél, két személyiség csiszolódik egymás mellé, megszokva és eltűrve a másik rigojáit, szokásait, megbeszélve a döntéseket és a problémákat, együtt, szeretetben, kölcsönös tiszteletben.


Persze az meg már egyéniségekből is adódik hogy ki mennyire vezetőbb tipus, vagy ki alkalmazkodik inkabb a másikhoz, de ezt nem a kinézet fogja eldönteni, amit egy külső szemlélő hibásan ítél(het) meg.


20/l/l

Bp.

2016. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Ment a zöld. Jöhet még. :)
2016. júl. 29. 22:03
 3/28 anonim ***** válasza:
95%
teljesen egyénfüggő és szerintem nem érdemes a fiúkhoz hasonlítani a butchokat. nálunk külsőre én vagyok a fiúsabb kettőnk közül, de nem mindenben vagyok dominánsabb. de például nálunk is én cipekedek, de ez pároménál erősebb testalkatomból is adódik, plusz általában én szoktam lenni a nagykifli, amikor alszunk, illetve ha valami atrocitás ér minket (szerencsére nem sokszor fordult eddig elő), akkor én igyekszem őt megvédeni, de ez megint csak abból adódik, hogy ő konfliktuskerülőbb személy, nem abból, hogy na, mivel én vagyok a fiúsabb, ezért ezt várják el tőlem, így viselkedek. de amúgy pedig gyakran ő a "főnök", ő szokott elintézni hivatalosabb ügyeket, bizonyos helyzetekben talpraesettebb, míg én elég csendes is tudok lenni, meg hát állandóan szeretgetni kell meg cukiskodni velem :D
2016. júl. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez nem attól függ, hogy butch valaki, vagy sem. A barátnőm is meg én is nagyon nőiesek vagyunk, soha nem hiszik el rólunk, hogy egy pár is. Egyértelműen én vagyok a dominánsabb, főleg szexben, de más téren egyenrangúak vagyunk, mindketten cipekedünk, eloszlik köztünk minden. Alvásnál is van, hogy én ölelem őt át hátulról, de van hogy ő, változó. Én mindig is dominánsabb voltam és közben meg teljesen nőies vagyok, soha nem voltam butch és nem is vonzanak a butchok, semmilyen férfias vonás nem vonz egy másik nőnél.
2016. júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Oké. :) Felpontozok mindenkit, jöhet még. :)
2016. júl. 30. 18:44
 6/28 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is egyénfüggő. Nyilván minden leszbikus kapcsolatban kell fölvenni "férfi" szerepeket, mert a hagyományosan (bár szerintem ez baromság) férfias dolgok nem csinálódnak meg maguktól, de szerintem ez általában a két fél között eloszlik és nem csak az egyik személy veszi fel őket. Mi mindketten a se nem fiús, se nem lányos kategória vagyunk, bár szerintem és a közös ismerőseink szerint is én vagyok a fiúsabb. Mindkettőnknek hosszú haj, apróbb fülbevaló, sportosabb öltözködés, szoknyát sosem hordunk, smink maximum nagyon különleges alkalmakkor.

Én vagyok a magasabb, kövérebb és határozottabb személyiség, így nálunk én vagyok a cipekedős, meg aki megvédi a másikat, illetve mivel én elbírom a páromat, ő viszont engem nem, így szoktunk úgy csókolózni vagy táncolni, hogy fölemelem, ő viszont ha akarná sem tudná megtenni, mivel nem bír el. Ügyeket intézni én szoktam, meg kütyüket szerelni, a programokhoz viszont ő ért jobban, úgyhogy ő szokta a gépek szoftveres részét csinálni. Vezetni ő szokott, mondjuk nekem nincs is jogsim. Filmnézés közben én szoktam hozzábújni, ha olyan a film hangulata, alvás közben viszont inkább fordítva szokott lenni. Én szoktam inkább főzni, de azt egyikőnk sem viszi túlzásba. Takarítani kölcsönösen utálunk, de ha muszáj én a lassú aprólékos, ő meg a gyorsan csesszük össze típus. A szexben meg egyformák vagyunk. Szerintem a szex az egyetlen terület, ahol nincs olyan, hogy élesen dominánsabb egyikünk a másiknál.

2016. júl. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld, jöhet még. :)
2016. júl. 31. 01:08
 8/28 A kérdező kommentje:
Privátban is írhatjátok, ha úgy kényelmesebb.
2016. júl. 31. 15:17
 9/28 anonim ***** válasza:
12%
férfiasabbak mint egy férfi.
2016. júl. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Néhány igen, de a részletek érdekelnének. :)
2016. júl. 31. 16:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!