Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miben nyilvánul meg a butch...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben nyilvánul meg a butch lányok dominánssága?

Figyelt kérdés
Miben hasonlítanak a fiúkéhoz és miben térnek el?

2016. júl. 29. 20:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk kinézetre én lányos vagyok, a párom pedig fiús. De belsőre potn fordítva van.


Ugye mivel ő a fiús, neki kéne lenni a kérdésed alapján a dominánsabb, maszkulinabb személynek...hát nem így van. :) tipikus nő. Hisztis, nyápic, bújós, félénk stb.


Szeret takarítani,rendet tart, brutálisan jól főz, kis művészlélek.


Én meg pont az ellentéte. Tiszta apám vagyok. :D én intézem a pénzügyeket, komoly dolgokban én döntök, kiállok magunkért vagy őérte ha kell, ápolom a kis lelkét. :)


Mindettől függetlenül teljesen egyenragúnak tartom őt, és azt hiszem, ez így van rendjén, ha egy pár tagjai igazán kiegészítik egymást. :)

2016. júl. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Köszi, ez aranyos volt, jöhet még. Mindenki zöldet kap. :)
2016. júl. 31. 20:08
 13/28 anonim ***** válasza:
23%

Menj be egy hentesszalonba és kapsz egy feelinget a butch(er) szó igazi jelentéséről.


Szóval testalkatra kicsit így a hentesekre hajaznak, kicsit úgymond "nőiesen" """teltebbek""" általában, járásuk is ilyen mackós, de cserébe védelmeznek meg uralkodnak feletted, meg minden ilyesmi amire minden nő vágyik, házimunkába sem olyan besegítősek. De azért biztos ki lehet fogni normálisat. Szerintem a townboyoknak jobbak a kvalitásai általában.

2016. aug. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
A butch többjelentésű szó.
2016. aug. 6. 19:41
 15/28 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk mindketten a lányos kategória vagyunk. A barátnőm külsőre nagyon csinos,nőies nő, de mindig,minden területen magához ragadja az irányítást. Ha kell erőszakosan is érvényesíti az akaratát. Velem, nem szokott agresszív lenni,de sokkal határozottabb, akaratosabb nálam. Baráti butch - femme pár butch tagját simán túldominálja. Ő ( a butch lány), csöndesebb,nyugodtabb természetű , inkább kerüli a konfliktusokat.A barátnőm pedig még a verekedéstől sem riad vissza a kis, vékony testalkatával meg a műkörmeivel. Egyszer, még a kapcsolatunk kezdetén összevesztem az egyik kolléganőmmel(nem a szexuális irányultságom miatt), a barátnőm mrg szinte feltörölte vele a padlót, pedig a kollegina jóval nagyobb darab volt nála.


Az előző barátnőm szintén meglepően finom,nőies nő volt, de ő a második legtemperamentumosabb, legdominánsabb ember akit ismerek.


Bár alapvetően a nőies nőkhöz vonzódom,egyszer összemelegedtem egy butch lánnyal. A zord férfias külsejét kopmenzálta a romantikus udvarlásával. Szóval úgy voltam vele, hogy lesz egy ilyen élményem is . Az udvarlás során övé volt a klasszikus fiús szerep, ő fizetett, lesegítette a kabátomat, kihúzta nekem a széket, séta közben ő fogta meg a kezem, vagy átkarolta a derekam stb . De amikor szexre került a sor fordult a kocka. Átváltozott félénk, szégyellős lánykává, zavarban volt,irult-pirult, végig én irányítottam .Azt vártam, hogy az ágyban is határozott,kemény lesz, de a fiús külső egy érzékeny, kislányos belsőt takart. Nagyon romantikus , lassú és gyengéd volt vele az együttlét, az ilyen ritka listick lányokkal, velük sokkal vadabb a szex.


Az előttem szólókhoz csatlakozva csak azt tudom mondani, hogy a dominancia nem kinézet, hanem személyiség függvénye. És természetesen egy nő-nő kapcsolatban nincsenek férfi-női szerepek, csak eltérő személyiség, szokások, mentalitás és vérmérséklet van. De az én egyéni tapasztalataim alapján azt tudom mondani, hogy a butchok általában, kedvesek, romantikusak ,engedékenyek, és nyugodtak, a nőies nők pedig akaratosak,lobbanékonyak.

2016. nov. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
93%

Nos én is butch vagyok.Sokmindenben én irányítottam a kapcsolataimban,habár én igyekeztem egyenrangúnak tekinteni a páromat,azonban ez a temperamentumunk és a személyiségünk miatt nem jött össze.Határozottabb voltam és jóval dominánsabb mind az ágyban mind az élet többi területein.Én voltam mindog az aki kiállt magunkért ha atrocitás volt ,vagy ha piszkálták a barátnőimet.

Nem.értem miért hozzák fel az alvási pozíciókat ,mert igazából úgy aludtunk ahogy az kényelmes volt.Hol én öleltem át hol ők,ebben nem látok semmi domináns viselkedést.Ez pont olyan hogy kinek van elöl a keze mert akinek elöl van elvileg az irányít, amikor fogják egymás kezét,1 barátnőmné volt úgy hogy elöl volt a kezem,mert akkor én voltam a magadabb,de ez is szimplán kényelmi dolog.Akik magasabbak voltak azoknál hátul volt mert úgy volt mind a kettőnk számára kényelmes.

21 LL

2017. jan. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
97%
Én inkább sportos vagyok, nem nőies, de közel sem butch, viszont nem tudom elviselni a kapcsolatban, ha a másik irányítani akar. Ha spontán jön, akkor nem zavar, de hogy csak azért "nyaljakias.em" nyilvános helyen, mert ő nagyon dominánsnak érzi magát, az nekem visszataszító. Volt már butch kinézetű barátnőm is, de ő nem volt olyan, mint a sztereotípiák szerint lennie kellett volna, úgyhogy jól elvoltunk együtt. Viszont volt olyan nőies barátnőm is, aki meg pont ilyen irányítós, extraudvarias volt, úgyhogy csatlakozom az előttem szólókhoz: ez nem a kinézettől függ, sokkal inkább a személytől.
2017. ápr. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
83%
Ha erre vagy kíváncsi, a legtöbb butch csaj az ágyban inkább passzív lol
2017. okt. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
89%

nem tartom magam annak, de sportosan öltözködöm, küzdő sportoltam évekig, jelenleg is kisportolt vagyok, de nem hordok pl asszonyverő izompólót vagy kamion sofőrös kockás inget

rövid a hajam de nem felnyírt, nem zselézett és nincsenek benne minták vagy sportcsíkok


van tetoválásom, de van jelentése és nem nonfiguratív vagy az exem neve áthúzva


mindig is erős, határozott személyiség voltam, aki minden kapcsolatát irányított, mindig én kezdeményeztem akár randikon, akár az ágyban, akár meleg bulikban


jelenleg egy olyan párom van, aki előtte soha nem volt nővel, de a kisugárzásom, a megjelenésem és a dumám elég volt ahhoz, hogy lekenyerezzem. ő alacsony, csajos, bújós és érzékeny lélek. én meg sokszor nyers és bunkó, de van jó oldalam is, ezért szeret


az, aki férfi ruhákat hord és ezzel akarja az alfanősténységét bemutatni a csajoknak, közben bűzlik valami férfi parfümtől, szerintem szánalmas


jól mondja az előttem író, ezek általában a leghisztisebbek, legszégyenlősebbek, legpasszívabbak az ágyban, közben meg egy tömeg, hang és magamutogató emberek, akik nem tudják magukat odatenni, ha helyzet van

engem egyszer akartak ebbe beskatulyázni, mélységesen felháborodtam ezen, mert mondjuk ki, ez is egy előítéletesség a meleg társadalmon belül, mert ha valaki nem öltözködik nőiesen, akkor az butch, ha akarja, ha nem

tisztelet a kivételnek, voltak régen ilyen ismerőseim, jelenleg már nem hordanak igénytelen ruhákat, illetve van normális párkapcsolatuk

2017. dec. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
12%
Melyik az a BUTCH leszbi? A nagyon csúnya, nagyon szőrös, nagyon agresszív?
2018. júl. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!