Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Segítség! Hogy kell jól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Hogy kell jól nyalni? Nagyon béna vagyok az ágyban.

Figyelt kérdés

Mondanátok pózokat, technikákat, amiktől javulna a helyzet?


A mellem picit lóg, úgyhogy ilyen 69es meg fejjel lefelé lógós pózokat légyszi ne.

Én kicsit szégyenlős vagyok, meg ő meg végképp az, el se tud lazulni, úgyhogy ilyen teszetosza bénázás az amit csinálunk, lekapcsolt lámpával, háton fekvős pózban.

Egyszerűen unalmas.


Mit javasoltok lányok?



2015. jún. 2. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
2015. jún. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Basszus, ha ti lányok se tudjátok, akkor mi férfiak honnan tudjuk?
2015. jún. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
orbán állítólag jól nyal putyinnak
2015. jún. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Korrepetálás privátban.
2015. jún. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi 69esben toljuk fényben, mert a punci nagyon szép látvány. *-* Hidd el, nem azt fogja nézni a párod, hogy mid lóg, mert egyrészt nem arra figyel és van mikor a pocitól sem látszik. Ha mondogatjátok egymásnak, hogy szép vagy, dicséred, akkor el fog múlni a szégyenlősség. Mi a párommal alapjáraton szégyenlősek vagyunk, de szinte egy éjszaka el is tűnt a szégyenlősség közöttünk, pedig én aztán nem mutogatom senkinek sem magam. Kíváncsiak voltunk egymás testére és ez is jó volt. Először próbáljátok meg legyőzni a szégyenlősséget, mert utána jobb lesz a dolog. :) Simogatással nyugtassátok le egymást és hangolódjatok a témára. Ne hanyagoljátok el a cicibimbókat sem! :)
2015. jún. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lányként lányt akarsz nyalni? 69 miért nem jó? Te vagy alul és nem lóg akkor a cici. Beszélgessetek. Nőknél az ellazuláshoz fontos a bizalom. Bízzatok egymásban, ne legyenek félelmeitek egymással szemben. Csináld azt neki, ami neked is jól esne és közben is beszélhettek kinek hogy jó és majd kialakul a dolog.
2015. jún. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Fekve is lehet nyalni, ha az a gond hogy egy picit lóg. Párod háton fekszik, te pedig a lábai között hason az ágyon. Remélem érthetően írtam. :) És próbáljátok ki hogy nincs teljesen sötét, egy kis félhomály sokkal izgibb. ;) 30/N
2015. jún. 3. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
16%
Dugd be a nyelved a puncijába és lefetyelj de keményen ;)
2015. jún. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Hercegno69 ***** válasza:

Elmondom en hogy szeretem hatha segit :(

En azt szeretem ha a nyelvet bedugja es "azzal dug". Ki be ki be. Es belul nyalogat.

Esetleg meg ha nyalas kozben ujjaznak es a combtovemet is nyalogatja csokolgatja. En nem szeretem ha sokaig izgatjak a csiklom akar nyelvvel vagy ujjal mert olyan furcsa erzes es legszivesebben rangatoznek tole :D

Szoval nyald finoman majd kemenyen es "dugd" meg a nyelveddel :D nekem ez jon be. Bar en meg nem voltam lannyal de szerintem nem kulonbozik attol ahogy egy pasi tudja csinalni .

2016. nov. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!