Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Milyen puncit nyalni?

Figyelt kérdés
Életem első leszbikus élményére készülök... Mit tanácsoltok? Sosem csináltam még ilyet... :)

#leszbikus #leszbikus_szex
2014. nov. 27. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom, hogy DIAF.
2014. nov. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mintha kinyalnád a palacsintából a lekvárt.
2014. nov. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
a szádon keresztül lélegezz ;) és jó.ha olyannak teszed akit szeretsz,akkor az az érzés hogy a szerettedet kényeztetheted az egyik legcsodálatosabb érzés.és akkor már nem számít hogy punci vagy kuki :) 20/Bi L
2014. nov. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
JO!!!!! Izgato, isteni,...
2014. nov. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti, azért annyira nem mindegy (bár lehet csak a leszbikus beszél belőlem)! :D

Mindenesetre szerintem is akkor lesz a legemlékezetesebb mindkettőtöknek, ha gyengédebb érzelmek fűznek titeket össze. Első alkalomkor legalábbis.

17l


(Eleinte lazítsd csak el a nyelved és próbáld felépíteni, minél jobban ... hát, beindítani, begerjeszteni, tudod. A végén, mikor már nagyon el szeretne menni, koncentrálj kifejezetten a csiklóra a nyelved hegyével. Előtte jobb, ha mindent szépen bejársz és szabályosan "eat her out".

Ha ilyen tanácsra gondoltál.)

2014. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, nagyon sokat segítettél!
2014. nov. 27. 23:00
 7/10 anonim ***** válasza:

5#!

Hármas vagyok!ezt nem úgy értettem,hogy abszolúte nem számít (mármint belőlem persze,a biszex beszélt,de nem ilyesmire gondoltam) hanem hogy nincs benne semmi extre.gondoltam a kérdező volt már esetleg elötte fiúval,és ezért próbáltam megnyugtatni,hogy ráérezhető dolog ez is,nem kell tőle félni :)

2014. nov. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha előtte rendesen felizgatjátok egymást, akkor a nyalással már nem lehet gond :)

Van nyaka, válla, oldala, háta, melle is :) Szóval ha minden testrészét kikészíted akkor lesz az igazi. Sooook smárolással. Én nyalás előtt és (ha már ideje action van) közben is szeretem az ujjazást, persze ezzel nincs mindenki így ezt ki kell tapasztalni.

Azt tudom még tanácsolni, hogy ne ess neki rögtön a csiklónak és ne is legyél túl gyors és túl erős. A legelején lehetsz nagyon lassú. A lényeg, hogy figyeld a lány reakciót, ahhoz igazítsd hogy hol és milyen gyorsan, milyen erősen nyalsz.


Hirtelen most több tippet nem tudok adni...de ahogy írták, rá lehet érezni :)


20/L/L

2014. nov. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
A vilag legeslegjobb dolga. Azt tanacsolom nyalas kozben ujjazd is, tapasztalatbol mondom, attol odaig lesz ;)
2014. dec. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fantasztikus érzés. Ahogy mondták is, figyelj rá és ha látod hogy igényli ujjazz is. Gondolj arra hogy neked mi esne jól és az alapján elégítsd ki őt. :))
2015. jún. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!