Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok! Meddig mentetek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Meddig mentetek el egy MÁSIK LÁNNYAL?

Figyelt kérdés

És mennyivel?

Pl egyik barátnőm hetero, de 8 lánnyal csókolózott már, és eggyel le is feküdt. Kapcsolatban nem akar lenni lánnyal.


Én csak szeretném megtudni, hogy mennyire mindennapos ez, mert bár szerintem a női test gyönyörű, és szívesen kipróbálnék ezt-azt, de félek, hogy megtetszene. Veletek hogy volt?



2014. nov. 25. 19:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

"egyik barátnőm hetero, de 8 lánnyal csókolózott már, és eggyel le is feküdt"


Nem heteró.

2014. nov. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Több párkapcsolatom is volt lányokkal :)
2014. nov. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Én hetero vagyok, és 4 lánnyal voltam együtt (le is feküdtem velük). Egyik sem elégített ki úgy, mint egy igazi férfi. De legalább nő létemre tudom, hogy tényleg minden puncinak más más szaga van! :)
2014. nov. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Én az együtt élésig és a szeretkezésig.
2014. nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Na, itt egyesekkel ellentétben én tényleg heteroszexuális vagyok. Ez abban nyilvánul meg, hogy nem vonzanak a nők, sosem akarnék nővel lefeküdni, és a nőkkel való csókolózás sem tartozik a hobbijaim közé.


Így maximum baráti ölelésig vagy együtt alvásig jutottam lánnyal, nem tervezek ennél többet. És ez heteroszexuális lányoknál így normális.

20L

2014. nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
6%
Utolso, a kort nem kerdeztek!
2014. nov. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Azt mondják, hogy nincs teljesen hetero csaj. Minden csaj vonzódik egy kicsit lányokhoz, max prűd.


Első, de igen, hetero, mert sosem volt szerelmes lányba, és szerintem ez számít.

2014. nov. 25. 19:17
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, kicsit el vagy tévedve.

Nem véletlen a heteroszexuális, biszexuális, homoszexuális elnevezés... ezek szexuális beállítottságot tükröznek, annak pedig sokkal inkább van köze a szexuális vonzódáshoz, mint a szerelemhez.


És a biszexualitásnak semmi köze ahhoz, hogy ki mennyire prűd.

2014. nov. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17%

3 lánnyal csókolóztam, de ennyi.

Hetero

2014. nov. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%

"Azt mondják, hogy nincs teljesen hetero csaj. Minden csaj vonzódik egy kicsit lányokhoz, max prűd."


Ez egy baromság. Én 100% hetero vagyok, és egyáltalán nem vonzanak a lányok, sőt. Azt sem szeretem, ha megpuszilnak, vagy ölelgetnek, és együtt aludni sem szeretnék velük soha. A ffi párommal viszont bármiben benne vagyok, és vele nagyon imádom a szexet. Ez nem prűdség, hanem ez lenne a normális, csak tele a világ ilyen betegekkel, mint a te "barátnőd" is, és ez sajnos nagyban köszönhető a médiának.

2014. nov. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!