Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok! Meddig mentetek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Meddig mentetek el egy MÁSIK LÁNNYAL?

Figyelt kérdés

És mennyivel?

Pl egyik barátnőm hetero, de 8 lánnyal csókolózott már, és eggyel le is feküdt. Kapcsolatban nem akar lenni lánnyal.


Én csak szeretném megtudni, hogy mennyire mindennapos ez, mert bár szerintem a női test gyönyörű, és szívesen kipróbálnék ezt-azt, de félek, hogy megtetszene. Veletek hogy volt?



2014. nov. 25. 19:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%

"de félek, hogy megtetszene".

ne ez a baj,hogy nem boldog akarsz lenni,hanem megfeleni akarsz a társadalom elvárásainak.


amúgy csak azért "mindennapos" mert a neten arc nélkül könnyű felválalni.meg hazudozni.


én egy "nyalakodós" estén vagyok túl,és jó volt de hiányzott a fütyi,ezért olyan mint egy hosszú előjáték,és nincs igazi vége.

2014. nov. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
25%

heh :D nem tudjatok hogy kell jol azert :3

1ik baratnom exenek szavaival elve: "egy no sokkal jobban ki tud elegiteni mint egy ferfi" :):):):):)

es nem azert mert a csavoja szar volt - azota volt neki tobb is, es a nagy szamok torvenye alapjan...

aztan hetero baratom is mondta hogy nemelyik egy onzo dog..

(nem vonatkozik mindenkire! csak pelda)



a magam neveben annyit tennek hozza, hogy attol hogy nokent lefekszel egy masik novel, tapasztalatlanul elsore lehet nem lesz olyan jo (zavarban van az ember v ilyesmi). en picit izgultam elotte es tudta ezt a partnerem is, szoval feltunobben erzekeltette hogy jo neki :) par alkalommal kesobb feltunt hogy kicsit ateljuk egymas orgazmusat, nemtudom kinel hogy van ez egyebkent.. na mindegy a lenyeg hogy csodalatos erzes szamomra



plusz: sokan panaszkodnak, hogy milyen bunkok a fiuk es hogy elvarjak h 1 no ugraljon nekik. ezt eleg gusztustalannak tartom, pedig nem vagyok konzervativ.. szoval nem csak a media a hibas hogy a lanyok kivancsiak milyen egy masikkal...


akinek nem inge ne vegye magara :)!


helyesirasi hibakert elnezest kerek, mar elfaradtam :(


18/l/l

2014. nov. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
16%

Heteróként kezdtem :) biszex lettem.

férjem is van........gyerekem is.....szeretem a puncit :D

2014. nov. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!