Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok? Hogy jöttél rá?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Hogy jöttél rá?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni hogy bi vagy csak kiváncsi vagyok.Te hány évesen,s hogy jöttél rá hogy bi esetleg L vagy?

2016. aug. 20. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan, hogy kíváncsi.
2016. aug. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Kiskorom óta éreztem igazából. Legelőször akkor vettem észre, amikor nagyon elkezdtek tetszeni a színéznők a filmekből. Rajongtam értük. Aztán valahogy megéreztem, hogy ez azért lehet. Aztán szerelmes lettem egy lányba. És most itt vagyok, boldogan, egyedülálló leszbikus tiniként.
2016. aug. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Én csak kíváncsi voltam.

Velem ez úgy történt, hogy volt/van egy nagyon jó barátnőm és őt is nagyon érdekelte, hogy milyen lehet egy másik lánnyal így kipróbáltuk egymással. Ezután, hogy megtudtam/megtudtuk már nem izgatott annyira a dolog.

Szerintem próbáld ki te is. Veszíteni valód nincs :) meg azzal együtt megkapod a választ a kérdésedre.

21/L

2016. aug. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem már oviban érdekeltek a lányok is. Elfogadtam hogy bi vagyok bár csóknál tovább még nem jutottam lánnyal. Remélem majd egyszer. Szerintem próbáld ki aztán majd kiderül. 21/Bi/L
2016. aug. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 17 évesen kezdtem el felfogni, hogy miért bámul meg a nőket és miért nem érdekelnek a pasik.. Nekem is a színésznők később tanárnők iránti rajongással kezdődött. Oviban még szentül hittem, hogy eljön értem a szőke herceg fehér lovon:)
2016. aug. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*bámulom késő van már, bocsánat:D
2016. aug. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Első alkalmam mikor észrevettem, hog lányokat nézek és nem fiúkat: 11 éves koromban

Mikor rájöttem, hogy szerelmes vagyok egy lányba: 15. évem vége felé

Ezután további 8 hónap, mire megértettem, hogy a lányokat szeretem és a fiúkat nem (addig binek hittem magam)

Ha ki akarod próbálni akkor arra figyelj, hogy mindenképpen olyan lánnyal csináld, aki ugyanezt szeretné, nehogy azt hazudd bárkinek, hogy többet akarsz amíg nem vagy benne biztos.

Szóval a lényeg hogy rengeteg időbe telik, mire rájössz ezekre, vannak akik csak 40 éves korukra látnak tisztán, szóval nem kell elsietni. Nyugodtan gondolkodj rajta még te is, nem feltétlenül kell magad mások sztorijaihoz hasonlítanod magad. Mindenki máshogy jön rá.

Esetleg tegyél fel magadnak kérdéseket (pl. Ugyanolyan érzesem van egy szép nő/lány láttára mint egy férfinél/fiúnál?), képzeld el magad szituációkban, vagy csak figyeld meg magad, hogyan viselkedsz a lányok körül. Gondolom már egy ideje gondolkodsz ezen, de ne keserítsen el, hogy kicsit tovább kell várnod, mire felfedezed a szexualitásod.

Az is lehet, hogy a lányokhoz csak testileg vonzódsz, és mondjuk kapcsolatot nem szeretnél velük - teljesen normális, ezt is biszexualitásnak hìvják, és vannak is olyanok, akik ezt érzik. A lényeg, hogy te döntöd el "mi vagy". Mondhatod magadról, hogy "Bi vagyok" , azt is, hogy "A lányok is érdekelnek", stb. A döntés a tied. Ne hagyd, hogy mások mondják meg helyetted.

Biztos meg fogsz világosodni, csak egy kis idő meg nyugalom kell. :)

2016. aug. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!