Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lennék?

Figyelt kérdés
Volt egy családi ismerősünk, kb 30 év körül lehetett (nőről van szó) míg én 15 éves lány voltam. Az összejövetelek alkalmával sokat beszélgettünk, nagyon jól megértettük egymást (érettebb vagyok a koromnál). Egy idő után már elvonultunk egy külön szobába és ott beszélgettünk, amolyan "legjobb barátnők" lettünk. Sokszor hozzámért, megsimogatott de én akkor ennek nem tulajdonítottam nagy jelentőséget. Aztán mikor már egy éve jóban voltunk egyik alkalommal megpróbált megcsókolni. Én elrántottam a fejem, erre ő nem próbálkozott tovább és úgy csinált mintha nem történt volna semmi. Este elmondtam a szüleimnek akik teljesen kiborultak és üvöltve elküldték a francba a nőt... Én össze voltam zavarodva, sehogy sem tudtam feldolgozni a dolgot. Hirtelen elvesztettem a szövetségesemet és pluszba még a szüleim is ki voltak borulva. (Természetesen megtiltották, hogy beszéljen velem.) Attól kezdve én minden fekete hajú nőben őt láttam és nagyon hiányzott annak ellenére amit tett. Pár hónapja összefutottam vele az utcán, próbáltam beszélni vele, hogy tisztázzuk a dolgot de mondta, hogy nem akar velem beszélni, hagyjam békén. Összetörtem. Korábban nem volt szerelmem, férfi ideálom vagy stb. nem voltam az a romantikus típus max pár női szereplőért rajongtam a filmekből. Most 18 évesen szingliként (nem is volt még párkapcsolatom, bár udvarlóm volt már) elgondolkodtatott az eset... Lehetséges, hogy a nő miatt leszbikus lettem? Vagy csak a mélyen elnyomott irányultságomat hozta felszínre? Abnormális lennék amiért liftezik a gyomrom ha hozzáhasonló idősebb nőt látok míg férfiaknál ez nem fordul elő? Félek tőle, hogy megbolondultam..:D (Lányos lány vagyok, a korombeli azonosneműek nem hoznak lázba.)
2016. aug. 13. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem bolondultál meg.

Tisztázzunk valamit. Olyan nincs, hogy "leszbikus lesz" valaki.

Vannak olyan hetero nők (nem mind!) akik képesek érzelmeket táplálni egy másik nő iránt. Mint például az első szerelmem. Kedvelt engem, meg együtt voltunk, de egyértelműen a fiúkat szereti. A te esetedből én azt szűrtem le, hogy egyfajta példaképként tekintettél rá már akkor is. Idősebb is volt, és még vonzónak is talált. Ilyen korban az embernek ez igazán jól esik, ezért vonzódhatsz hozzá annyira. Lehet ez szerelem. Ezt csak te tudod megmondani. Ennyiből ez számomra nem derült ki. Lehetsz leszbikus is. Ezt is csak te tudod megmondani. Kikhez vonzódsz szexuálisan? Kik tetszenek meg?

Egyébként hasonló tapasztalatom nekem is volt, ha érdekel, szívesen elmesélem privátban.

2016. aug. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Írok privátban, köszönöm!
2016. aug. 13. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!