Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Natusia kérdése:

Leszbikus lennék?

Figyelt kérdés
18 éves lány lennék.... Volt már barátom de nem feküdtünk le mert hiába szerettem, nagyon nem kivántam... Szakitottunk és összejöttem egy lánnyal, akivel isteni volt mint a kapcsolat mint a szex, de a távolság miatt elváltak útjaink.. Aztán volt egy srác aki már elég régóta udvarolgatott nekem, és hát adtam neki egy esélyt...Az első csók az valami fantasztikus volt, nagyon kívántam, tapi volt meg smár, DE amikor levette a nadrágját és láttam a péniszét.... Szó szerint undorítonak véltem... megkért rá hogy ha nem fekszünk le legalább verjem ki neki, de nem birtam megtenni, komolyan azt hittem hányni fogok , felfordult a gyomrom.... Nagyon aranyos pasi, és szerelmes belém, de az a pici vonzalom ami a legelején volt szinte az első csók után elmult...főleg amikor elővette... Mindig is megnéztem a nőket, róluk fantáziálgatok,és az a kapcsolat amit lánnyal éltem meg... mindig ahhoz a lányhoz hasonlitok mindenkit, vele szex terén is bármiben bennevoltam, mert szerettem meg isteni volt egy lánnyal csinálni... De nem birom már elképzelni magam egy pasi mellett... Néha megnézem őket, de undorodom a pénisztől a férfiak testét is amikor tapizom a fenekét és mellét keresem... Leszbikus lennék?

2016. ápr. 17. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel igen.
2016. ápr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sanszos..
2016. ápr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztosan.
2016. ápr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
igen sajnos leszbi vagy:( eggyel kevesebb csaj a huspiacon :DDDD
2016. ápr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, ha úgy érzed már, hogy egyáltalán nem vonzódsz a férfiakhoz. Hasonló cipőben járok, ha szeretnél beszélgethetünk. :) 18/L
2016. ápr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
83%

4-es valaszolonak

Huspiac?! Mintha egy no valami kedvre valaszthato, megveheto targy lenne. Erosen ajanlom hogy tanuld meg tisztelni nem csak a noket hanem embertarsaidat is es gondolkozz mielott irsz.

2016. ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Húspiacon? A saját barátnődet is egy darab húsnak látod? Sajnálom szegényt...
2016. ápr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!