Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért vannak lányoknál is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak lányoknál is ilyen fétisek?

Figyelt kérdés

Màrmint értem vannak. De hogy ràm ir egy szép làny és egy idõ utàn megkérdezi tõlem hogy anyukàm és én hàrmasban vele benne lennénk-e? Xd vagy hogy pisiljek a szàjàba és najó...:Dszóval ezt màr kezdem unni és ennél màr csak rosszabbakat fogok ki vagy ismerek meg..hol vannak a normàlissak?:D

L



2016. aug. 2. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az egy pasi volt csajprofillal.
2016. aug. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Meg gyõzõdtem róla hogy nem skype stb telefon. Ez csak simàn beteg.
2016. aug. 2. 18:26
 3/9 anonim ***** válasza:
fujh... hát valakit ez hoz lázba :D viszont valóban gusztustalan
2016. aug. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mekkora mázlim van, hogy én csak normális lányokat fogtam ki eddig neten... igazából csak fiúknál láttam még ilyen fétiseket.
2016. aug. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát normálisból nem sok akad :D
2016. aug. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos hogy választ adják a kérdésedre ,miért ne lehetnének egy nőnek is ilyen gondolatai ,úgy gondolom nem vagyunk kevésbé mocskos fantáziával megáldva mint a férfi társaink, sőt ugyanúgy lehetünk perverzek is.

Az más kérdés hogy rossz ajtón kopogtat, vagy csak hülyeségből írja de akkor az elég gyerekes.

Sajnos változnak a szexuális szokások ,míg a homoszexuálisokat tartják nem elfogadottnak mert egyneművel csináljak ,addig erről szó sincs .

Addig amíg nem velem akarja addig nem érdekel ,ha neki ez a jó ám legyen .

Sok sikert a kereséshez :)

2016. aug. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hol lehet ilyen lányokkal ismerkedni?
2016. aug. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy anyud kivételével a többi okés ;)
2016. aug. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Olyanokkal ismerkedj akik nem szexkapcsolatot akarnak :D Könnyű kiszűrni őket. Ugyanúgy van ilyen, minthogy valaki dominánsabb a sexben, vagy sem :) Itt keress párt vagy személyesen :)
2016. aug. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!