Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért alakulnak ki szexuális...

Miért alakulnak ki szexuális fétisek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt lábfétisre.

Nekem ez "van".

Nagyon lázba tud hozni egy szép női lábfej, talp, de volt egy időszak, hogy kifejezetten a kevésbé ápolt sarok jött be, de egyébként igényes nőkön.

Most nem azért, de mi ez a marhaság?

Van aki meg arra izgul, hogy bepelenkázzák, vagy hogy fekáliát egyen.

Érthetetlen, sok előnye nincs.

Olvastam egyszer, hogy ez a sok marhaság elnyomott biszexuális hajlamok miatt jön létre.

Lehet benne igazság?


2015. dec. 16. 10:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kapcsolódik a szexualitáshoz az amitől kialakul, lehet akármilyen lelki, pszichológiai hatástól, elnyomástól.

Nekem szemüveg fétisem, imádom a szemüveges nőket, én is szemüveges vagyok s nehezen fogadtam el a szemüveget, évekig elutasító voltam vele.

2015. dec. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mennyiben másabb az, hogyha a nő melle izgatja fel az embert? Szerintem semmiben... Mindenkinek más az, ami érdekes.
2015. dec. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

A mell annyiban más, hogy annak van értelme.

Amelyik nő képes szépen megnöveszteni, annál valószínű, hogy elég jó adottságai vannak egy gyerek felneveléséhez is.

Míg a lábfeje erről nem sokat mond.

Az viszont tényleg mindegy, hogy melyik részére izgulsz fel.

2015. dec. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Wadmalac ***** válasza:

Van aki imádja a káposztafőzeléket, van, aki rá sem tud nézni.

Szerintem az ízlések (és így akár extrémebb változatban a szexuális fétisek, irányultságok) mind az agy bonyolultságából származó melléktermékek, melyeknek evolúciós szerepe nincs, simán a szükséges mellett létrejött, fajfenntartásra semleges ,ezért nem kiszelektálódott agyi működések.

2015. dec. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És aki minden női testrészre felizgul? Mert én így vagyok.
2015. dec. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Dick Swaab - Az agyunk mi vagyunk
2015. dec. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Wadmalac ***** válasza:

Nem csak embereknél vannak ilyen irányultsági eltérések, hogy finoman fogalmazzak.

A fókák szoktak néha pingvineket is megrámolni. :D

2015. dec. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"A mell annyiban más, hogy annak van értelme.

Amelyik nő képes szépen megnöveszteni, annál valószínű, hogy elég jó adottságai vannak egy gyerek felneveléséhez is. "


A lábnak is van hasonló funkciója. Amelyik nőnek szép formás, arányos lába van, az valószínűleg jobban vagy tovább tud futni, többet gyalogolni, fürgébb, ügyesebb, kitartóbb. Ez pedig az életben maradási esélyt növelte a "vadkorban".

2015. dec. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Máshol is vannak az állatvilágban érdekes dolgok...

szarvasok pl. (a hímek) tudnak segíteni magukon, amíg még nő az agancsuk. Finoman odadörzsölik valamihez... pár másodperc múlva meg is van a hatása.

Párzás idején ez már nem működik, de olyankor már ott a sok nő, azokat hajtják.

2015. dec. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2015. dec. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!