Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szexuális aberrációk hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexuális aberrációk hogyan alakulnak ki?

Figyelt kérdés
kiskorban éri valami az embert, vagy ez a génjeiben van, vagy mégis hogyan lesz valaki "beteg"?
2009. júl. 6. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Valószínűleg az illető gyermekkorában kell keresni a választ. Vagy valami olyan dolog érte, ami ezt váltja ki belőle, vagy a kapcsolatok, amik mintául szolgáltak neki a fejlődése során nem megfelelőek, nem normálisak voltak... Szerintem.
2009. júl. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

- nem tudom, csak tippelek -

Szerintem a környezetünk a felelős mindenért. A sérült családi szocializáció, az elhanyagolt nevelés, az erőszak, - akár a filmek miatt is - meg a ferde hajlam. Szerintem a szexuális aberráció szintén egy hajlam, amit már örökölhetünk, de inkább ez is olyan, mint ha egy fiú felvállalja, hogy meleg. Gondolom ha valaki beteg, az azért is lehet, mert alá-fölé rendeltségben állt, vagy túltengett nála az Öidipusz konplexus.

2009. júl. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit értesz aberráció alatt, kérdező?
2009. júl. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

mondjuk a pedofíliát, nekrofíliát... a melegeket nem sorolom ide.. elsősorban az ezekre lennék kiváncsi..

(mindenkit felpontoztam)

2009. júl. 6. 12:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezekről szerintem pszichológusokat kellene kérdezni, mert elég sok kell ahoz, hogy valaki eljusson a nekrofíliáig... De úgy tudom, hogy ezek - a homoszexualitással ellentétben - betegségek. Kikúrálhatóak, és rendelkeznek egységes kórképpel.
2009. júl. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy orvos szerint (aki anno azért küzdött, hogy a homoszexualitást kivegyék a betegségek közül, most meg azért, h visszategyék) az aberrációk 15-20 százaléka genetikai, a többi társadalmi, moláris elferdülés, pszichés zavar.
2009. júl. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok: természetesen a "moláris" morális akart lenni.
2009. júl. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. júl. 9. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!