Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nem leszbikus mégis játszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem leszbikus mégis játszik velem?

Figyelt kérdés

Egy ideje megismertem valakit, szinte napi kapcsolatban vagyunk, azt hiszem kölcsönös a szimpàtia, kedveljük egymàst. A bibi ott van, hogy leszbikus vagyok, ő viszont az elmondàsa alapjàn nem az, annak ellenére, hogy minden jel arra utal, "becsipogott".

Én elmondtam neki, hogy leszbi vagyok, ő elmondta nem az. Tisztàban van vele, hogy tetszik is nekem...

De kérdem én, ha ő nem vonzódik a nőkhöz, akkor miért fogalmaz folyton kétértelműen, provokàl, szàndékosan húzza az agyam?

Egy heterò nő csinál ilyet? Heterò nők, élvezitek, ha tetszetek egy leszbikusnak?

Nem gondolnàm, hogy csak kìvàncsiskodik, mivel màr 30fölött van, ebben a korban csak körvonalazódik mi az mi vonz és mi nem?!



#leszbikus #heteroszexuàlis nő
2016. júl. 24. 11:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
De, simán lehet hogy alapvetően heteró és húzza az agyad. Élvezi a pikantériáját, hogy bejön egy leszbi csajnak...
2016. aug. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!