Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, van közöttetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, van közöttetek olyan, aki jobban szereti kényeztetni a barátnőjét, mint fordítva? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Pl. nyalásnál szívesebben csináljátok, mintha a barátnőtök csinálná nektek, vagy egyáltalán nem is hagyjátok, hogy ő viszonozza. Ez miért lehet?
2016. júl. 8. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem ha nyalnak, de fordítva igen. Nem izgat fel, és nem is igénylem annyira, mint a partnereim.
2016. júl. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
En is jobban szeretem a partnerem kenyesztettni szeretem amikkor latom rajta hogy élvezi az nekem is élvezetes
2016. júl. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én jobban szeretek kényeztetni, de puncit nyalni azt nem. Azt se szeretném, ha ő nyalna. Én dugni szeretem. :D
2016. júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A barátnőm hasonló, még frissebb kapcsolat.. Tudom, hogy ezt jobb lenne vele megbeszélni, de akik ilyenek azoknak van valami oka erre? vagy valami rossz élmény miatt? Ha nem szeretitek az orális szexet, de a partneretek viszont igen, akkor néha azért megteszitek, vagy ebből gond van?
2016. júl. 9. 16:48
 5/9 A kérdező kommentje:

# 3

Akkor te csak megdugod műpénisszel?

Ez nem önző kicsit? Vagy a barátnőd az nem igényel ezen kívűl semmi mást? Vagy ha tudnád hogy ő azért néha szeretné jól esne neki akkor megtennéd érte vagy még akkor sem? Az sem tetszik egy kicsit sem ha látnád hogy ö élvezi?

És azt miért nem szeretnéd hogy ő viszonozza? Van ennek valami különösebb oka? Ez nem esik neki rosszul hogy te nem fogadod el a közeledését ilyen szempontból? mert azért bizalmi kérdés is hogy kit engedsz oda nem? teljesen elzárkózol ettől vagy úgy gondolod ez változhat is egyszer pozitivabb irányba?

Nem támadni akarok nem tudom milyen a kapcsolatod csak érdekel ha ezt jobban kifejtenéd

2016. júl. 10. 11:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos őszinte leszek. Én imádok adni és kapni is, de sokkal élvezetesebb számomra a barátnőmet kényeztetni. Elég gátlásos vagyok, kicsit szégyellős és nem úgy látom magamat, mint amilyen valójában vagyok. Ha orálra kerül a sor, én gond nélkül kinyalom, imádom a punciját, az ízét az illatát, mindent. Viszont mikor ő nyalna engem eszembe jut, hogy mi van, ha csak azért csinálja, mert én akarom. Nagyon félek, hogy rossz az ízem vagy valami nem olyan, mint ami neki tetszene, szóval ezért sokkal később is élvezek el, mint a barátnőm.

Ő amúgy 3 évvel fiatalabb, én már a sokadik kapcsolata vagyok, de ő nekem a legelső. Ő 19, én 22. :)


22/l/l

2016. júl. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, ha kinyal a barátnőm, de én szabályosan őrjöngök, ha én nyalom őt. Annyira izgató, az ize, az illata, minden. És elképesztően nedves mindig, meg az a legvadítóbb, mikor látom, hogy teljesen magán kívül van az élvezettől. :)
2016. júl. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.

#3-as vagyok.

Nem műpénisszel dugom meg. Csak simán. Magammal. Az én puncimmal. Nálunk nincs semmiféle segédeszköz.

Nem önző, mert a barátnőm is ezt élvezi a legjobban, talán még jobban mint én.

Megtenném érte, megtettem és tetszett ahogy élvezte.

Azonban én valamiért finnyás vagyok és valahogy sose kapok levegőt aközben és az sem tetszik hogy tocsog a szám puncinedvtől.

És azért nem tetszene ha ő csinálná nekem, mert nem fogadom el önmagam, hogy nő vagyok, és nem vagyok elégedett még az alakommal sem. Egyébként kicsit bántja, de eltudja fogadni. És egyébként szerintem változhat, idővel.

Amúgy meg boldog a kapcsolatunk, nekünk nem a nyalás a fő szempontja a kapcsolatnak.

2016. júl. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is jobban szeretem ha én kényeztetek mást. Szerintem szimplán azért, mert szeretek irányítani és szeretem, ha a másik azt csinálja, amit én akarok. Persze ha olyan kapcsolatom lenne, amiben szeretem a másikat és ő nem így akarná, változtatnék, de mivel nem ez van, jobban élvezem így. Viszont ez nyilván csak szex, köze sincs a szeretkezéshez vagy bármi máshoz.
2016. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!