Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van itt olyan leszbikus aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan leszbikus aki megkérte a barátnője kezét?

Figyelt kérdés

Tudom, itthon magyarországon nem engedélyezett a házasság, de ettől függetlenül jelképesen egymás közt eljegyezhetik magukat a párok, mint életreszóló kötelék.

Kíváncsi lennék ilyen sztorikra. :)



2016. júl. 6. 18:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

nemtudom szerintem azért nagyon személyfüggő kinek mi a jó... van olyan is aki "hozzám jössz feleségül?" kérdésnek nem örülne így, hanem feleség szó nélkül pl. ehhez ismerni kell a másikat nagyon...

én meg falnak mennék, ha valami mesterkélt lenne az egész... ha nyilvános helyen történne attól meg végképp... de nem kell semmi meghitt vacsora se semmi... akár az ágyban összebújva véletlenül benyögni fáradtan vagy gumicukor gyűrűvel intézni el reggel a konyhában... :D szerintem ezek is nagyon romantikusak ^^ romantikus valami számomra nem attól lesz, amit az emberek tipikusan annak tartanak, hanem mert ő és én, vagyis mi :) a sablon romantikus dolgokat előszeretettel elviccelem :D

nem hiszem el, hogy ne néztetek volna még filmet, amiben akár hetero párnál van eljegyzés és ne kommentálta volna soha egyikőtök sem, ki hogyan képzeli el, mi tetszik, mi nem tetszik :)

szóval te ismered a barátnőd, remélem tudod, hogy neki hogyan lenne tökéletes az alapján, hogy milyen dolgokat szeret, miknek örül ^^ és hajrá :)

2016. júl. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

#10-es válaszoló: pár évvel vagyunk idősebbek, és több mint fél évtizede vagyunk együtt együtt. Nem írok pontos számokat, nehogy ő is olvassa és felismerjen.


Amúgy nem néztünk nagyon ilyen filmeket, és sose volt nagyon erről szó, csak hogy örülne ha eljegyezném. :D

Van elképzelésem, hogy mit fogok csinálni, de ő is szereti ha néha meglepem azzal hogy én főzök. :) igaz az nem mindig lesz jó.


Még az érdekelne, hogy ti mivel jegyeztétek el egymást? Gyűrűvel, karkötővel, nyaklánccal, vagy esetleg valami egyéb?


Én a gyűrűn és a karkötőn gyötrődöm, a gyűrű talán túl egyértelmű lenne másoknak is, a karkötőnél meg azt hinnék barátok vagyunk. Megvan hogy milyen szimbólumot szeretnék, de olyat csak e-bayon találok és félek ha kifizetem azt az összeget nem jön meg.. :/

meg akkor magamnak is kell vennem ugye?:D

2016. júl. 7. 08:16
 13/17 A kérdező kommentje:
Ja, és nem tudom az ujj méretét. :D hogy mérjem le neki hogy ne tudja meg?xD
2016. júl. 7. 08:18
 14/17 anonim ***** válasza:
Azt utólag szoktak az ujjara igazítani, nem kell tudnod a méretet
2016. júl. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Gyűrűvel jegyzett el. Az ezüst gyűrűt vette ugye először. Ki lehetett cserélni az ékszerboltban. Meg kell kérdezni. :) Adtak garancia papírt, párom megkérdezte, lehetett cserélni. Megnézettük a gyűrű méretet, és utána volt közös gyűrű. :) Tehát nekem 2 gyűrűm van, neki 1.

19/L

2016. júl. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a másik szemszögből tudok nyilatkozni, vagyis, akinek előbb fogják megkérni a kezét, mint forditva, mert én vagyok a nőiesebb, de még nem történt meg.

Szerintem igen, neked is kell akkor.:D

A program meg a helyzet nem tudom, ez személyfüggő is lehet, attól függ mit szeret, mi tetszik neki.

Szövegnek nekem lehet kicsit furán hangzana a ,,hozzám jössz feleségül,, dolog, akkor lehet jobb volna feleség szó nélkül, ahogy irta előttem is valaki, vagy valami olyan, hogy ,,összekötnéd velem az életed?,, vagy valami hasonló, vagyis én ezeknek jobban örülnék, de ez megint személyfüggő is.

Én arra gondoltam, hogy ha én kérném meg a barátnőm kezét és mivel én elég romantikus vagyok én tuti főznék egy finom vacsit, azt is kicsit romantikusabb hangulatban, aztán az ékszer mellé én egy lakatot is vennék, és kimennék vele azt is kitenni valami hídra, ez szerintem olyan aranyos.:D De lehet valakinek ez már nyálas lenne..

Az ékszer kérdés nálam nem olyan fontos szempont, bárminek örülnék, hiszen nem maga az ékszer a fontos, hanem maga a gesztus, meg a jelentése.:) De a gyűrűt sem érzem annyira feltűnőnek, vagy hát nem tudom mennyire nézegetik az emberek a másik kezét, főleg azt, hogy most egyforma e a gyűrű rajta.:D Mert ugye egyébként is sokan hordanak gyűrűt, mint ékszert.

Hát nagyjából ennyit tudok segíteni. Sok sikert a továbbiakban is!

2016. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hasznos válaszokat. :)
2016. júl. 7. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!