Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lezbikus pár gyereket vállalna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lezbikus pár gyereket vállalna! Szerintetek helyes?

Figyelt kérdés

Nem tudom a kérdésem jó helyre kerül e ki.....

Férfi vagyok X éves (Teljesen mindegy szerintem kérdés szempontjából mennyi) és van 2 barátnőm akiket így futólag ismerek egyikkel félig meddig munkakapcsolatban állok és lezbikusok. (Az ő koruk is teljesen mindegy). Minap akivel munkakapcsolatban állok egy hosszabb beszélgetés után benyögte hogy gyereket szeretnének én meg poénból belőttem neki segítsek megcsinálni? Erre ő jó öttlet lenne. Majd tereltem a szót a témáról másról beszéltünk elváltunk... Rá 1 hétre megcsörrent a telefonom hogy amit mutkor mondtam áll e még? Kérdezem mi erre ő tudod te jól...

A lényeget elmondta a telefonba mind a ketten szeretnének gyereket és együtt akarnak "szülni" együtt akarnak babaázni stb... Viszont nem akarnak örökbefogadni.

Egyátalán képesek lennének szexuális kapcsolatra fiúval gyerek vállalás céljából mikor még egyik se volt fiúval?

Természetesen úgy szeretnék hogy én soha nem találkozzak a gyerekekkel nem akarnak tőlem apaságit viszont szinpatikus vagyok mind kettőnek mint férfi.

Egyátalán lezbikusoknak normális hogy legyen gyerekük? Feltudják őket normálisan nevelni?


A kamu kérdés meg privált üzneteket nem akarom hallani/olvasni véresen komolyan írtam nem tudom mit csináljak főleg úgy nem hogy félig meddig azért csak feletesemről van szó nem akarok se összeveszni vele meg birom is az illetőt mint embert nagyon megértő és kedves.... Nagyon sok nő elbujhat mellete....


2016. jún. 28. 13:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
97%

Már miért szűnne meg a homoszexualitás a mesterséges anyaméhekkel?

Ennek a felvetésnek pont az a lényege,hogy a fajfenntartás ne menjen a minőségi élet kárara,ne kelljen a szülés miatt elhízni,stb..


Ezek pont az induvidualista társadalmat szolgálnák,aminek lényege,hogy a szexért szexelnek az emberek,az élvezetekért,nem a fajfenntartásért..

Meleg gén amúgy sincs,mivel még pontosan meghatározni sem tudják,hogy milyen tényezők miatt vonzódik valaki a saját neméhez.

Szerintem ez sosem fogják tudni megszüntetni,és nem is kell..

2016. jún. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

Homoszexuális gén létezik olvassál csak utána!Az x kromoszómában van egy törés ! Vagy is a homoszexualitás a nők örökítik ezért is van annyi bixes nő! Söt a női homoszexualitás képlékeny nem statikus mint a férfi !és valószínű ezért vonzódik sok meleg nő férfiak iránt is mert szaporodni meg köl ugye barr.

Arról nem beszélve hogy a homogén mást is hordoz egyes tudósok szerint ilyen a pedofília meg a zolofila is és ezek tények.

2016. jún. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Mint írtam neked privátban is,100%ban mem tudják annaka génnek tulajdonítani.

Sok összetevője van,és vannak akik csak idősebb korban kezdenek el vonzódni.

Van olyan férfi ismerősöm,aki a semmiből hirtelen 27 évesen kezdett a férfiakhoz vonzódni,pedig előtte a nők vonzották,aztán inkább biszex lett,ma már 45 éves és csak férfiakkal van...


Amíg létezik emberiség mindig lesz,akiket vonzani fog a dolog,ezt nem lehet manipulálni,mivel természetes dolog.

2016. jún. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Hölgyek/Urak!


Az a baj hogy én söpröm a szönyeg alá a sztory-t és 1-2 dolgot nem mondtam el miért nehéz ez az egész nekem.... 8 évig volt a "fönök" álltalános iskolába osztálytársam mivel én vállalkozó vagyok változó munkahelyen dolgozok így a "fönök" csak negyedévente 1 alkalommal "fönök"

Azt a részét hagyjuk hogy jut a sprema a petesjetbe.... (tételezük fel hogy behatolással 15 másodperces együttléttel mert elötte mondjuk a mellékhelységbe magamhoz nyultam hogy ne legyen hosszú a menetidő) Első együttlét után terhesség....

Hagyjuk az apasági dolgot is a fizetést abba az esetben ha mind a kettő nem ül padlóra és nem kell kukához nyulni 110% hogy egy forintot se vasalnak be rajtam de tudjátok mit írunk egy papirt hogy én nem vállalom az apaságot stb....

Azt a részét is hagyjuk hogy én mit éreznék ha meglátnám a gyereket (Erős személynek tartom magam én fogok szenvedni nem ők...)

A kérdés tényleg csak arról szólt ha egy lezbikus pár mind kettő tagja bevállal egy gyereket akik anyagilag jólétben élnek abból lehet baj? A gyerek teljes jövőt élhet? Mondjuk ha fiút szül attól az a fiú még élhet normális életet férfiként ha lányt akkor lányként? Azaz hogy az ellentées nem érdekli őt és nem a saját neme? Nincs bajom a melegekkel se a lezbikkel csak úgy foglalkoztat a kérdés....

2016. jún. 29. 08:15
 25/25 kovpet ***** válasza:
100%

"110% hogy egy forintot se vasalnak be rajtam"


Dehogynem. Ha akar (nem -nak!), akkor igen. Simán, gond nélkül. Te lennél a gyerek apja, a körülmények nem számítanak, a gyt jár. Mondom, 20%-tól búcsúzz el 20 évig ha úgy alakul.


"de tudjátok mit írunk egy papirt hogy én nem vállalom az apaságot stb"


Amivel kitörölheted. A jogszabályokat nem lehet felülírni polgárjogi szerződésekkel. A gyerek jogáról az anya nem mondhat le amúgy sem. Ez a papír szép meg jó lenne, csak értelme nulla.


Ha te vagy egy gyere apja és az anyja gyt-t akar, akkor fog is kapni. Ennyi. A gyereknek enni kell, a kajához pénz kell, annak az előteremtése a szülök feladata. Az apasági vizsgálat igazolná, hogy te vagy az egyik szülő, így egy részét neked kellene állnod a költségeknek. Ezen nincs értelme vitázni, ez tény. Ez ellen bármilyen papírt lobogtathatsz, nem fog semmit számítani.

2016. jún. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!