Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lezbikus pár gyereket vállalna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lezbikus pár gyereket vállalna! Szerintetek helyes?

Figyelt kérdés

Nem tudom a kérdésem jó helyre kerül e ki.....

Férfi vagyok X éves (Teljesen mindegy szerintem kérdés szempontjából mennyi) és van 2 barátnőm akiket így futólag ismerek egyikkel félig meddig munkakapcsolatban állok és lezbikusok. (Az ő koruk is teljesen mindegy). Minap akivel munkakapcsolatban állok egy hosszabb beszélgetés után benyögte hogy gyereket szeretnének én meg poénból belőttem neki segítsek megcsinálni? Erre ő jó öttlet lenne. Majd tereltem a szót a témáról másról beszéltünk elváltunk... Rá 1 hétre megcsörrent a telefonom hogy amit mutkor mondtam áll e még? Kérdezem mi erre ő tudod te jól...

A lényeget elmondta a telefonba mind a ketten szeretnének gyereket és együtt akarnak "szülni" együtt akarnak babaázni stb... Viszont nem akarnak örökbefogadni.

Egyátalán képesek lennének szexuális kapcsolatra fiúval gyerek vállalás céljából mikor még egyik se volt fiúval?

Természetesen úgy szeretnék hogy én soha nem találkozzak a gyerekekkel nem akarnak tőlem apaságit viszont szinpatikus vagyok mind kettőnek mint férfi.

Egyátalán lezbikusoknak normális hogy legyen gyerekük? Feltudják őket normálisan nevelni?


A kamu kérdés meg privált üzneteket nem akarom hallani/olvasni véresen komolyan írtam nem tudom mit csináljak főleg úgy nem hogy félig meddig azért csak feletesemről van szó nem akarok se összeveszni vele meg birom is az illetőt mint embert nagyon megértő és kedves.... Nagyon sok nő elbujhat mellete....


2016. jún. 28. 13:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
21%

Én lányként azt tanácsolom neked,hogy kerüld el az ilyen helyzeteket,mert a nők és a férfiak egy dologban egyet értenek,nem biznak a nőkben!:)Kaphatsz majd olyan gyermektartási pereket néhány év múlva ,hogy arról koldulsz.

Egyébként a magánvéleményem meg az,hogy én nem engednék leszbikus pároknak gyermeket nevelni,a gyermek egész életét tönkreteszik.Mit látna az a gyermek?Két anyja van,és esténként összebújnak?Gondold el azt ,hogy mennyire félremenne a személyiségfejlődése és mit kapna majd az iskolában a többi gyermektől.Inkább ne,óriási felelőtlenség.20/L

2016. jún. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
24%

10:


És van kismillió kutatás, statisztika arról hogy ÁTLAGBAN az apa nélkül, egyedülálló anyák által felnevelt embereknek sokkal több a mentális betegsége, sokkal könnyebben lecsúsznak, stb-stb.


A legegészségesebb felnőtt emberek ÁTLAGBAN, ÁLTALÁBAN azokból lesznek, akiket egy hímnemű apa és egy nőnemű anya nevel fel szeretetben.

És ez most nem világnézet kérdése, hogyha valaki meleg vagy liberális akkor ennek ellent kell mondjon, mert ez így van. Ez egy tény.

2016. jún. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

25 levelet kaptam ezzel a témával kapcsolatban hogy adjam meg a pár elérhetőségét és ők csinálnak gyereket....


Úgy látszik szinvonal alatti helyen tettem fel a kérdést.... vagy rosszul fogalmaztam


Köszönöm annak a marék embernek aki normálissan válaszolt és nem a farkából folyt a vér az agyába

2016. jún. 28. 15:49
 14/25 kovpet ***** válasza:
95%

"Természetesen úgy szeretnék hogy én soha nem találkozzak a gyerekekkel nem akarnak tőlem apaságit viszont szinpatikus vagyok mind kettőnek mint férfi."


Na igen. Aztán eszükbe jut, hogy mégis jó lenne nekik a fizetésed 20%-a pluszban és akkor fizetsz majd szépen.

2016. jún. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Mennyire konkretizáltátok ezt a dolgot a munkatársaddal?

Szinte teljes mértékben kizártnak tartom, hogy ők a teherbe ejtés "hagyományos" módjára gondoltak. Szerintem egész egyszerűen arra gondoltak, hogy spermát szeretnének tőled. Nem spermabankon és lombikon keresztül, hanem mondjuk egy steril üvegcsében.

Már azt is nehezen tudom elképzelni, hogy egy leszbikus pár egyik tagja belemenne abba, hogy szexuális kapcsolatot részesítsen egy férfivel, de az, hogy mindkettő, azt kizártnak tartom.

Annak a válaszolónak, aki azt javasolta, hogy menjenek inkább spermabankba az érintett nők, azt tudom válaszolni, hogy ma Magyarországon leszbikus, vagy akár egyedülálló nőként sem vehetsz részt sem lombikprogramban, sem spermához nem juthatsz hivatalos úton. Az egyik megoldás, ha ez, ha keresel egy "donort" és megoldjátok magatok között, a másik pedig, hogy kiutazol külföldre és néhány százezer forintért vállalsz egy inszeminációt, ahol a teherbe esés lehetősége azért még nagyon csekély.


Itt valóban azt kell eldöntened, hogy téged mennyire zavarna, ha lenne 1-2 gyermeked, akiknek az életében nem vennél részt.


Az, hogy normális-e, hogy leszbikusoknak legyen gyereke, fel tudják-e őket normálisan nevelni szerintem nem kérdés. Az, hogy milyen szülő válik belőled az a személyiségedtől függ, nem pedig a szexuális orientációdtól.

2016. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Leszbikus*


Nők vagyunk, ahogyan sokan egyedül is képesek egészséges gyermeket nevelni, úgy kettő is képes rá. Sőt: a tanulmányok szerint meleg párok gyerekei is ugyan akkora eséllyel lesznek melegek, mint hetero társaik gyermekei és a leszbikusok csemetéi az átlagnál jobban teljesítenek az iskolában (általánosságban persze)


Én is szeretnék majd a párommal gyermeket, viszont semmi képpen nem egy ismerőstől. Nem tartom etikusnak és valamilyen szinten elundorít a dolog, hogy egy fickót most csak ezért hívjak és... Igen.

Inkább rakok bele rengeteg időt és pénzt, megcsinálni tisztán, anonim spermabank és lombik bébi program. De ez a jövő zenéje.


Ha nem szeretnél segíteni nekik, szerintem mondd meg nyugodtan, hogy csak viccelődnél és számodra kellemetlen szituáció lenne.

2016. jún. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Semmi képen nem szabad nekik spermát adni!Gondol végig a fiad lesz valószínű meleg lesz !
2016. jún. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
72%

"Természetesen úgy szeretnék hogy én soha nem találkozzak a gyerekekkel nem akarnak tőlem apaságit viszont szinpatikus vagyok mind kettőnek mint férfi."


Na igen. Aztán eszükbe jut, hogy mégis jó lenne nekik a fizetésed 20%-a pluszban és akkor fizetsz majd szépen.



na ja! Sok pali madár !

2016. jún. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Én azt valóm meleg ne szüljön vagy nem csináljon gyereket!Mondom ezt úgy hogy nem vagyok homofob !De ha belegondolunk nincs értelme faj fenntartás célból:Söt gyanítom a homoszexualitás akkor fog megszüni mikkor már mesterséges anya méh meg irányítót evolúció lesz De az még vagy 20 .30 év De nem csak azt fogjak kilőni hanem többi más dolgot is pl pedofila meg ilyenek és sok genetikai betegség.
2016. jún. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

És neked ebből mi hasznod lenne?

Én csak úgy a két szép szemükért biztos nem ajándékoznám meg őket két gyerekkel.


Ilyesmibe csak akkor mennék bele,ha jogilag szabályozva lenne,tehát a két anya írna egy nyilatkozatot,hogy a gyerekekt együtt kívánják felnevelni és a biológiai apától nem kérhetnének a jövőben semmiféle anyagi támogatást!

Így benne van a visszaélés esélye..


28/f meleg

2016. jún. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!