Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lezbikus pár gyereket vállalna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lezbikus pár gyereket vállalna! Szerintetek helyes?

Figyelt kérdés

Nem tudom a kérdésem jó helyre kerül e ki.....

Férfi vagyok X éves (Teljesen mindegy szerintem kérdés szempontjából mennyi) és van 2 barátnőm akiket így futólag ismerek egyikkel félig meddig munkakapcsolatban állok és lezbikusok. (Az ő koruk is teljesen mindegy). Minap akivel munkakapcsolatban állok egy hosszabb beszélgetés után benyögte hogy gyereket szeretnének én meg poénból belőttem neki segítsek megcsinálni? Erre ő jó öttlet lenne. Majd tereltem a szót a témáról másról beszéltünk elváltunk... Rá 1 hétre megcsörrent a telefonom hogy amit mutkor mondtam áll e még? Kérdezem mi erre ő tudod te jól...

A lényeget elmondta a telefonba mind a ketten szeretnének gyereket és együtt akarnak "szülni" együtt akarnak babaázni stb... Viszont nem akarnak örökbefogadni.

Egyátalán képesek lennének szexuális kapcsolatra fiúval gyerek vállalás céljából mikor még egyik se volt fiúval?

Természetesen úgy szeretnék hogy én soha nem találkozzak a gyerekekkel nem akarnak tőlem apaságit viszont szinpatikus vagyok mind kettőnek mint férfi.

Egyátalán lezbikusoknak normális hogy legyen gyerekük? Feltudják őket normálisan nevelni?


A kamu kérdés meg privált üzneteket nem akarom hallani/olvasni véresen komolyan írtam nem tudom mit csináljak főleg úgy nem hogy félig meddig azért csak feletesemről van szó nem akarok se összeveszni vele meg birom is az illetőt mint embert nagyon megértő és kedves.... Nagyon sok nő elbujhat mellete....


2016. jún. 28. 13:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
2%
Bármit, bármikor, bárhogy csináljanak szabadon lenézés, megvetés, diszkrimináció nékül, de gyereket ne
2016. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
17%
Nem, nem normális, hogy gyerekük legyen. A gyereknek nem lesz jó. Az ő érdekeit is figyelembe kell venni.
2016. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Én eddig úgy gondoltam hogy 2 férfinek nem lenne jó a gyerek

Viszont egy nő aki megszüli csak megszenved érte végülis anyának anya lenne attól még hogy a párja nő attól is nem?

2016. jún. 28. 13:44
 4/25 A kérdező kommentje:
Ja igen azt nem tettem hozzá hogy jelenleg anyagilag nagyon jó helyzetbe vannak. (Ez később persze változhat munkahely megszünése, bármi egyéb dolog miatt...)
2016. jún. 28. 13:45
 5/25 anonim ***** válasza:
24%
Az érvek amik ilyenkor előkerülnek, bizonyos szempontból logikusak és védhetőek. Igen valóban jobb egy gyereknek egy meleg családban felnőni mint otthonban, valóban jobb mint szülők nélkül, valóban jobb mint egy bántalmazó családban, stb. De ez sem egészséges, ez sem természetes, itt is lelkileg elkorcsosul. Lehet azon vitatkozni hol éri nagyobb trauma, de szerintem felesleges. Nyilván egy nő előnyösebb helyzetben van csak kell egy donor és már szülhet is, de minek teszi ki a gyerekét? A szülővé válás nem születéskor kezdődik, hanem már a fogantatás előtt, hogy felmérem mit tudok adni a gyereknek
2016. jún. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy elég kényes téma.


Legelőször is szögezzük le, hogy a leszbikus nők is emberek, ugyanúgy vágynak dolgokra mint bárki más.

Aki elítéli őket, csak azért mások, nézzen magába, és ott keresse a hibát. Biztos, hogy fog találni eleget.


Kérdező. Először is ezt neked kell magadban tisztáznod. Mármint azt, hogy tudni fogod, hogy van két gyermeked, de sosem láthatod őket, nem vehetsz részt az életükben.

Egy gyerek 12-16 évesen elkezdi a kíváncsi korszakot, amikor mindent kipróbálna, rengeteg kérdése van. Biztos, hogy megfogja kérdezni, hogy ki az apja. Ezt vele szemben majd eltitkolni, nem túl etikus.


A leszbikus pároknak van lehetőségük spermba bankba menni, lombik útján való megtermékenyülést kérni.


tedd fel magadnak a következő kérdéseket.:


- Érdekel e engem majd a gyerek sorsa?

- Egy esetleges kapcsolatban ezt titkolni fogod e, vagy őszintén elmondod.?

- Állnak e elég közel hozzád ezek a nők, hogy mindezt bevállald?


Még ha bele mégy is, mindenképpen lombik program keretében tegyétek meg. Ugyanis bármilyen meglepő, a normális együttlétkor csupán 15-20% az esélye a terhességnek, egy egészséges párnál.


A tanácsom az, hogy jól gondold át.

2016. jún. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
38%
meleg férfiaknak is lehet gyerekük vagy volt már egyes országokban szóval lehet de amugy semmi okod félni megmondták nem várnak apaságit nulla felelősség csak dugás amég nincs gyerek más álmodozik meg ugrana egyből egy ilyen helyzetre te meg GYK kérdezősködöl xd figyelj sok dolog nem normális de mégis van sőt alapból a normális fogalma ma már relatív dolog sok mindenben én a helyedben belemennék nem a te bajod és semmi fix dolog nincs ami azt mutatná hogy a gyereknek trauma lenne a helyzet csak találgat sok hozzá nem értő ember.
2016. jún. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%

Én attól félnék hogy


A, a gyerek maga is meleg lenne felnőtt korában


B, a gyereknek nagyon liberális nézetei lennének felnőtt korában

2016. jún. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Kétlem hogy oda merek állni a hölgy elé és megmondom hogy menj spremabankba mikor megmondta az én személyiségem szinpatikus neki és úgy néz ki a párjának is...


Nincs gyerekem fogalam sincs milyen érzés lenne a tudat hogy van de nem látom.... Férfi vagyok lehet semmilyen nem tudom tényleg nem tudom.

Az a baj hogy itt könnyen leírjátok amit gondoltok de ha telefonbeszélgetést hallotátok volna lehet nektek is nehéz lenne.... Szeretnének gyereket és teljes életet akarnak élni... Nekem nem azzal van a bajom hogy együttlét során vajon undorodni fognak e tőlem hisz fiúval nem voltak hanem az hogy lezbikus pár alkalmas e gyerekvállalásra...

Az meg nekem nem menne hogy elmegyünk spremabankba lecsapolnak majd beültetik nem akarom hogy bárki tudjon erről az egészről úgy hogy a képemet látja... (Ez itt teljesen más hisz nem tudjátok ki vagyok)

2016. jún. 28. 14:09
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

" Feltudják őket normálisan nevelni? "


Miért ne tudnák? :')) Vannak ám olyan anyák is, akik heterók, de az apa a babaszületésekor lelépett, ők is feltudták normális nevelni a gyereket. Leszbikusok miért ne tudnák?!

2016. jún. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!