Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus tinik volt hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus tinik volt hogy osztálytárssal jöttetek össze (de úgy hogy előtte nem voltatok barátnők egyáltalán)? És hogy és milyen körülmények között vallottatok egymásnak szerelmet?

Figyelt kérdés
2016. jún. 22. 23:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem túl jellemző, hogy 1 osztályban pont egymásra találnak. De volt egy ismerősöm, akik középsuliban egy osztályba jártak, jól elvoltak, csak sajnos az egyikőjük dzülője még nem tudta úgy a dolgot, ezért el lettek tiltva egymástól. :(

De egyébként szerintem semmi akadálya nincs, ha mindketten szeretnétek. De hangsúlyozom, ha mindketten. Ugyanis fel kell készülnöd rá, hogy suliban coming outolni nem a legkönnyebb, és bár vannak akik jól fogadják, lesz aki ki fog beszélni.

2016. jún. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én se gondolnám, hogy ez túlzottan gyakori lenne. Én egy alattam járóval jöttem össze, de természetesen ez is csak véletlen volt, hogy valahogy összehoztak minket, akik tudták a dolgot és összebeszéltek. Ha előtte nem barátok (mi így kezdtük) akkor alapból fel se ismerik egymást. Szóval szerintem ez 1000-ből egy eset.
2016. aug. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!