Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuális kaland osztálytárssal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális kaland osztálytárssal?

Figyelt kérdés
volt valakinek ilyenben része? hogyan történt meg?

2015. júl. 30. 00:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Egy osztályba jártam a barátnőmmel, így értelemszerűen vele is szexeltem. Hát így történt meg.
2015. júl. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Szalam Alejkum. Én egy osztályba jártam egy muszlim csajjal, nagyon rá voltam indulva, így elhatároztam, hogy kicsit tanulmányozom a Koránt, és majd azzal próbálom befűzni. Persze ahhoz lusta voltam, hogy tüzetesebben tanulmányoztam, ezért kitaláltam, hogy átírom a benne levő szöveget, kinyomtattam egy részt, amit beraktam a Korán egyik oldalának a helyére. A szövegben az állt, hogy ha lefekszel egy osztálytársaddal, Allah felold bűneid alól, mert Mohamed is lefeküdt régebben egy osztálytársával. Megmutatam neki, a naiv csaj bevette a szöveget és mondtam neki: Akarsz egy kis feloldozást a bűneid alól. Azt mondta: Igen. Erre fölmentünk a lakásomra és dugtunk egy nagyot. Hát, ennyi az én történetem, a lány azóta csatlakozott az Iszlám Államhoz. Na jó, nem :D Az egész történetet csak most találtam ki, de remélem pár embert sikerült szórakoztatnom vele, amíg olvasták, és elhitték az egészet :DD
2015. júl. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Osztálykiránduláson részeg volt és megfogta a kukimat, amikor meg akart csókolni éreztem hogy büdös a szája ezért annyiban maradtunk.
2015. júl. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
ez nagy volt #2 :DDD
2015. júl. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Úgy, hogy a barátom az osztálytársam. :D Bocsi, nem jó sztori, tudom. :(
2015. júl. 30. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Nekem volt régen egy ilyenben részem, bár végül nem sok minden történt.

18 évesek voltunk, 3-an 4-en hétvégenként rendszeresen jártunk bulizni. Egyik alkalommal még pár csaj oszt.társunk is jelezte h eljönnének velünk, ha valaki hozná vinné őket kocsival mert este nem mernek gyalog menni a városban. Én vállalkoztam erre a feladatra, mivel friss jogsim volt, bátyámnak meg volt egy öreg Nissanja amit nem féltett, így ideadta. Ráadásul én italozás nélkül is jól érzem magam. Sörözőben voltunk, éjfél körül, amikor már mindenki kissé berúgott, az egyik oszt.társnőm, akivel mindig is jó volt a kapcsolatom, megkért h vigyem haza, mert ő már nem jön tovább a discoba velünk. Hazavittem, a házuk előtt megálltunk és a kocsiba még kicist beszélgettünk. Nem tudom már hogy terelődött arra a dolog, de kitaláltuk h jó lenne egy kis sex. A csajból mondjuk a pia beszélt, belőlem meg a kíváncsiság. Alsó ruházat le, és az ölembe ült, punciját dörzsölte az álló farkamhoz. Mondjuk nem volt jó csaj, arcra nem szép, pici mell, nagyon szőrös punci, de a szitu így is izgató volt. Aztán szerintem kezdett kijózanodni és mindketten rájöttünk h dugni nem biztos h szerencsés lenne. Végül kiverte nekem, én közben ujjaztam, végén felöltöztünk, ő ment be a házba én meg a discoba. De barátságunkra nem volt semmilyen hatással, másnap mintha misem történt volna.

2015. júl. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
6 évesen vesztettem el
2015. aug. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%
Nekem csak az ofőmmel, de nem részletezném
2015. aug. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%
Tesi tanáral amikor bejött az öltözöbe..
2015. aug. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 kisPeteRRr válasza:
68%
Igen volt a lány osztálytársaimat vvégig jártam az ágyban de mégis csak a konyhás néni maradt meg legjobban mert utána mindig duplaadag kaját adott .
2015. szept. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!