Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuális kaland osztálytárssal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális kaland osztálytárssal?

Figyelt kérdés
volt valakinek ilyenben része? hogyan történt meg?

2015. júl. 30. 00:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
hajjaj :)
2016. márc. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyik osztálykiránduláson elkezdtünk csókolózni, majd egy kis tapi itt ott ruha alatt de ennyi volt, több nem
2016. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Volt szexkapcsolatom osztálytárssal, alapból kevés fiú-sok lány járunk együtt, így nem volt feltűnő, ha jóban lettünk...mindketten a padlón voltunk és összeszedtük egymást.:)
2016. márc. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Igen, volt, hárommal is. ;) kettővel pettingeltem, az egyikkel szexeltem. De sajnos amelyikkel lefeküdtem, azóta nem beszéltem. :/
2016. márc. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Dr.LaDePanda ***** válasza:
44%
volt farsangi buli, be csempesztunk italt es berugtunk de nagyon es oda mentem egy csajhoz az osztalyombol es szo nelkul le smaroltam utanna csak azon kaptam a fejem hogy du.om a csajt es az osztalyfonokom (50-55 eves oreglany) szedett szet minket a lanyt es engem kib.sztak a bulibol es szuleink vittek haza masnap igazgatohelyetesit is kaptunk mert pieszt vittunk a buliba mikor tilos volt utanna ugy voltam vele hogy ha 1x megvolt ha reszegen ha nem 2x is menni fog, es a lany meg elmondasa szerint nem volt berugva csak kicsit ivott, tudott magarol es emlekszik is (en nem mindenre mert nem emlekszem hogyan jutottam az osztalyba be hogy lettem meztelen) es elmeselte mi volt es hogy tobbet akkar, egyutt voltunk 1 evig mig ki jartam a 8.dik osztalyt, TRUE STORY enyi :)
2016. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!