Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Ti hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Ti hogyan álltok azokhoz a leszbikusokhoz, akik full heterónak néznek ki?

Figyelt kérdés

Számotokra ez zavaró vagy furcsa? Azért kérdezem , mert én is ez a típus vagyok, abszolút nőies , még a járásomon sem látszik, hogy csak a saját nemem vonz , és a személyiségem is nőies (de nem hisztis!) Sokszor érzek olyat, hogy kinéznek a leszbikus társaságokból, mert túl "heterós" vagyok, és ezért divat leszbinek néznek ... (fiúsítani nem szeretnék magamon .)


Nem bántásnak szántam a kérdést(és dicskevésnek sem !!!), csak kíváncsi vagyok !

Köszönöm a válaszaitokat!


28/nő



2016. jún. 4. 09:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én is a nőies nőket szeretem. :D én még heterónak nézek ki, de a viselkedésem nem az.
2016. jún. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszaitokat! Meg azt szeretnem kerdezni ,hogy Ti ,akik szinten nagyon noies leszbikus lanyok/nok vagytok ,meg szoktatok-e fordulni meleg barokban vagy leszbikus bulikon ,es ,ha igen ,melyikbe jartok ?

Van koztetek olyan ,aki 23 feletti es szingli ? Ha igen, nyugodtan irhat ,hogy beszelgessunk ^^

2016. jún. 28. 05:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!