Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Két, eddig heteronak gondolt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két, eddig heteronak gondolt nő egymásba szeret, de titkolják egymás előtt is?

Figyelt kérdés

Mindkettőnek vannak gyerekei is és még egyiküknek sem volt nővel kapcsolata. Félnek, hogy a másik visszautasítja, ezért nem fedik fel a saját titkukat. Tán maguk sem hiszik, hogy ilyen megtörténhet.

Észreveszik egymáson, hogy másképp érez a másik nő is, mint egy átlagos barátnő? Hol lehet az a pont, amikor már nem lehet titkolni az érzelmeket? Hogyan lehetne előcsalogatni az igazi vágyakat?

Plusz info, hogy az egyikük inkább homofób kijelentéseket tesz, csakhogy ki ne derüljön, mit is érez igazából.



#leszbikus #két nő szerelme
2016. máj. 4. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyes, az én életem pont így alakult. Lehet hogy gagyi, de akkor is ez volt.
2016. máj. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Ez nagyon aranyos :) Én meg pomt homofóbba szerettem bele. Sajnos nem érez viszont, de elmondtam neki. Jóban vagyunk máig. Sokkal jobb, ha elmondod annak aki iránt ilyet érzel. Nagy megkönnyebbülés, ha elmondod.
2016. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon aranyos?????

Annyira nem az. Felzaklató, hihetetlen, érthetetlen, megmagyarázhatatlan. Ugyanakkor mindent elsöprő és szenvedélyes. De aranyosnak nem mondanám. Márcsak azért sem, mert mindkét oldalon család van. Két szingli nő persze más lenne.

2016. máj. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már nincsenek férjek...
2016. máj. 6. 15:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs jel, csalogatás, titok, egyszerűen meg kell mondani: szeretnék veled randizni, érdekelsz. Erre pedig mond valamit.
2016. máj. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt jópár évtizede az a magyar Egymásra nézve c. film, nagy sikere volt. A szerelemnek nem lehet határt szabni.
2017. jan. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!