Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Ti hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Ti hogyan álltok azokhoz a leszbikusokhoz, akik full heterónak néznek ki?

Figyelt kérdés

Számotokra ez zavaró vagy furcsa? Azért kérdezem , mert én is ez a típus vagyok, abszolút nőies , még a járásomon sem látszik, hogy csak a saját nemem vonz , és a személyiségem is nőies (de nem hisztis!) Sokszor érzek olyat, hogy kinéznek a leszbikus társaságokból, mert túl "heterós" vagyok, és ezért divat leszbinek néznek ... (fiúsítani nem szeretnék magamon .)


Nem bántásnak szántam a kérdést(és dicskevésnek sem !!!), csak kíváncsi vagyok !

Köszönöm a válaszaitokat!


28/nő



2016. jún. 4. 09:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
miért gondolod h egy leszbikusnak ugy is kell kinéznie ????
2016. jún. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én nem gondolom, hogy leszbikusnak kéne kinéznem, de a leszbikustársaságokon, ahová keveredtem, ott sokszor érzem, hogy kinézik azt ,aki hozzájuk nem idomul külsőre.(persze, lehet ,hogy csak rossz közösségbe keveredtem.) Fiúsítani nem szeretnék magamon, semmilyen körülmények között, mert én így vagyok én.
2016. jún. 4. 10:20
 3/12 Sunshinedoll ***** válasza:
90%
Nem létezik olyan, hogy "leszbikus külső".
2016. jún. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

ezért kérdeztem én is meg :D


itt a közösség a nem megfelelő neked

nem pedig te a közösségnek :)

2016. jún. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is heteronak nézek ki, másokat ez sose zavart. Szeretek nőies lenni, így vagyok önmagam.
2016. jún. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is full heteronak nézek ki. Így szeretek lenni ahogy vagyok, párom is így szeret engem. Szóval semmi probléma. :)
2016. jún. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként, nőiesnek lenni nem heterós dolog, hanem olyan tudjátok NŐIES dolog :D
2016. jún. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A szexuális orientáció független attól, hogy valaki lányos kívül vagy belül. Az aki lány, és mindig fiús dolgokat csinált, illetve fiúsan néz ki, az inkább nemi identitás kérdése, nem az orientációé. Ismerek teljesen fiús csajokat, akik még hozzá sem értek nőhöz és heterók. Férfiban is van férfiasan kinéző férfias szakmát művelő meleg. Lsd. katonaság, pl.


Az meleg férfiak egy részénél a nőiesítés, illetve leszbikus lányoknál a férfiasítás társadalmi okokból fakad. Egyrészt valaki így kívánja a világ felé kimutatni a hovatartozását, másrészt így lázad az illető, hogy a hetero társaitól el akar térni.

2016. jún. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is teljesen heterónak nézek ki és emiatt pl. nem közelednek hozzám nagyon a nők, mert azt hiszik, hogy hetero vagyok. De alapjáraton nem volt emiatt konfliktusom se butch, se szintén nőies nőkkel.
2016. jún. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem csak az ilyen lányok tetszenek és sosem tudnék egy butchal együtt lenni. Tehát ez abszolúte bejövős.


L

2016. jún. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!