Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nagyon tetszik egy leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy leszbikus lány. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Már azelőtt is kedveltem őt mielőtt elmondta volna. A vallomása után sem változott semmi. Elfelejteni nem szeretném, mert nagyon jóba vagyunk, csak barátként szeretnék rá tekinteni.

2016. máj. 28. 21:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, de szerintem egyértelmű hogy fiú vagyok :D
2016. máj. 28. 22:00
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy mondd el neki, vagy jeress valakit aki elfeledteti veled. Jobb otletem nincs. Eleg patt helyzet szokott ez lenni.
2016. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

*k

Elozo voltam

2016. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer tetszett egy hetero lány, én elmondtam neki, és semmi nem változott. Össze is jöttünk utána. Bár ez nálatok gondolom nem túl esélyes sajna.

Nézd, mondd el neki szerintem, és együtt talán tudtok valami megoldást találni.

16/L

2016. máj. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy idő után elmúlik. :) Nekem is volt pár haverom, akik belém szerettek, de aztán túltették magukat rajta és nagyon jó barátok lettünk, bármiről tudunk beszélni.

Csak kell egy kis idő és koncentrálj más lányokra.

2016. máj. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban teszed ha megpróbálod őt elfelejteni
2016. máj. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Attól még lehetzs belé szerelmes meg barátkozhatsz vele, de fontos megértened hogy te nem tudsz vele tljes értékű kapcsolatot élni, nyugtasson ez.
2019. okt. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!