Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nektek kik a szimpatikusabbak?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tgt kérdése:

Nektek kik a szimpatikusabbak? A csókolózó lányok, vagy az ellenük tüntetők?

Figyelt kérdés
[link]

2016. máj. 28. 08:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
egyik se.
2016. máj. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
32%
Nekem a biszex csajok. Es egy jo 3as.
2016. máj. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Ez az ország még sajnos itt tart. Hányingerem van... Mondjuk az ellentüntető srácok tuti homok csak el akarják nyomni maguknak.
2016. máj. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen a lányok a szimpik. Ezek a tüntető kis faszingerek meg... inkább nem is kommentálom. Mindenesetre szomorú, hogy 2016-ban itt tart ez az ország...
2016. máj. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

Én elfogadó vagyok ezen a téren,egyébként is a génekben van ez kódolva,ez nem olyan dolog,mint például a vallás amit az ember tetszés szerint megválaszthat.

Meg egyébként is ki vagyok én,hogy kritizáljam bármelyik ember szexuális orientáltságát?19/hetero

Sajnos az országunk gondolkodásban még nem a nyugathoz tartozik,hanem a Balkánhoz.

2016. máj. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Lány vagyok,ez lemaradt.:)
2016. máj. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

én már azt sem értettem miért az valakinek a legjobb programja egy verőfényes péntek délután, hogy csókolódzással tüntet. de végül is csinálja, az ő dolga.

az viszont, hogy valakinek az a legjobb programja, hogy a csókolódzók ellen tüntet, az már szánalmas...

2016. máj. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem. A lányok csókolózzanak otthon*, a fújolók meg foglalkozzanak a saját életükkel.


*megjegyzendő, a csókolózást általában nem tartom utcára valónak, szerintem az egy intim dolog, amit nem kellene mások előtt, szóval itt nem lényeg, hogy ki milyen neművel csinálja

2016. máj. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy jó téma...

Szerintem egyik fél se normális.

Már eleve a kérdés, hogy el fogadom-e őket, helytelen...

Puzsér szavaival értek egyet ebben, csak még ki is egészíteném.

Szerintem az, hogy 2 ember mint csinál a 4 fal közt, teljesen az ő dolga, amíg az törvényes.

Hogy az utcán, oda meg nem feltétlen kell oda figyelni. De a másik oldal is csak vigye hátrébb a csiklóját. Mi az, hogy nekem csókolózó , általában nem csak egy puszit oda nyomó, hanem majdnem dugásba kezdett párokat kell elviselnem az utcán,kávézókban, akárhol.

Diszkrét módon persze ők se akarják megoldani, mert akkor ugyebár el vannak nyomva...

Nem ízlésesebb lenne a csókot, a mell és fenék markolgatást otthonra hagyni? Most komolyan, ki kíváncsi erre?

Ha megöleli a másikat, fogja a kezét, az szeretet kinyilvánító. A csók meg szexuális jellegű.

Ezt talán azért ki is jelenthetjük, nem?

Ha csak ölelgetik egymást és összekulcsolt kézzel járnak, senki se szól semmit. De nem, nekik feltűnősködni kell.

Így akit ez zavar persze hogy odaszól...

A homoszexuálisok közül inkább a férfiak vannak kirekesztve, de én ugyanezt gondolom róluk is. Dugjanak,csókolják egymást otthon. Ölelgesse, fogja a kezét az utcán, legyen, abban semmi nincs. Nyugi, hetero pároknál is ugyanígy zavar a túlzott nyalakodás.

De persze

2016. máj. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%
Egyik se. És ami külön elszomorít, hogy "ezek" bitorolják a régi épületeinket.
2016. máj. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!