Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehetséges-e, hogy egy leszbik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges-e, hogy egy leszbikus tanítónői állást kapjon?

Figyelt kérdés
Most járok főiskolára, és bár nem nagyon hirdetem, hogy leszbikus vagyok, de néhány csoporttársam szerint látszik rajtam. Régóta szeretnék alsós "tanár néni" lenni, de félek a szexualitásom tönkre teszi az álmom.
2016. máj. 16. 23:23
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Rám is îrhattok !!!L
2016. máj. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Hogy írhattok ilyet, hogy alkalmatlan a tanári pályára? Egyrészt szerintem ennyiből leszűrni ilyet nem lehet, másrészt szerintem igenis jogos félelem, hasonló dolgokkal igenis megküzd egy LMBTQI ember az önelfogadás rögös útján való áthaladáskor. Harmadrészt ha nem ebben bizonytalan az ember, akkor bizonytalan másban, de ezekből nem következik egyenesen, hogy alkalmatlan is egy pályára.


Kedves kérdező szerintem igenis lehetséges, bár szerintem is jobban járnál, ha egy nagyobb városban lennél tanítónő. És hidd el, hogy nem vagy egyedül ezzel.

Én ugyan nem tanítónő leszek, hanem orvosira járok, de gyakran megfogalmazódik bennem hasonló. Nekem mondjuk nem elsősorban a páciensekkel van problémám, inkább a leendő kollégákkal. Szerintem hosszú távon a munkahelyen nem lehet eltitkolni minden magán jellegű dolgot, mert előbb-utóbb szemet szúr valakinek, hogy neked se párod, se családod, de meg kell tanulni ügyesen kitérni és maximum a megfelelő embert beavatni. A legelkeserítőbb, hogy az orvosok nagy része igen csak homofób, ami nekem kicsit összeférhetetlen ezzel a hivatással, de hát senki nem vizsgál pszichológiai alkalmasságot a felvételin. Pozitív csalódás viszont, hogy a csoporttársaknak nem nagyon van ilyesmivel baja és mire oda jutok, a vaskalapos orvosok már tényleg nyugdíjasok lesznek.


Egyébként ennyiből nem értem, hogy hogy jöttek rá, mert ezek rám is illenek és egyáltalán senkiben nem merült föl. Egyedül egy ember mondta mikor előbújtam neki, hogy eddig nem értette, hogy a gondolkodásmódomnak miért van enyhe "férfias" beütése, de odáig nem jutott el, hogy magától összerakja a dolgot.


Bocsi, hogy ennyit írtam magamról, csak remélem hátha segít valamennyit neked, hogy megnyugodj, nem választottál rosszul. Nem hiszem, hogy a szexuális orientáció akadály lehet ma már, ha nem kötöd rögtön mindenki orrára, hogy márpedig te a lányokat. Én szurkolok neked, biztos jó tanárnéni leszel! :)

2016. máj. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy alakult az életed? Tanítasz?
2022. jan. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!