Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehetséges-e, hogy egy leszbik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges-e, hogy egy leszbikus tanítónői állást kapjon?

Figyelt kérdés
Most járok főiskolára, és bár nem nagyon hirdetem, hogy leszbikus vagyok, de néhány csoporttársam szerint látszik rajtam. Régóta szeretnék alsós "tanár néni" lenni, de félek a szexualitásom tönkre teszi az álmom.
2016. máj. 16. 23:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
98%
Nem muszáj kiírni a homlokodra, hogy Leszbosz-szigetéről jöttem...
2016. máj. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Bocs, Tanárnő, kötőjel nem kell.
2016. máj. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Nem hirdetem, de a csoporttársaimnak is feltűnt valahogy... emiatt aggódom.
2016. máj. 16. 23:28
 4/33 anonim ***** válasza:

Ha felvállalt kapcsolatod is van úgy még nehezebb.

De ez vagy te, meg kell próbálnod megvalósítanod magad.

2016. máj. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
21%
Akkor csináljuk úgy, hogy alibiből járunk, hogy elhitessük az emberekkel, heteró vagy. Persze szexelünk is a hitelesség kedvéért. Az mindegy, hogy nem látják.
2016. máj. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Hahaha. Megint egy eltévedt heteró pasi aki erre akarja kiverni ma este?
2016. máj. 16. 23:34
 7/33 anonim ***** válasza:
Miből jöttek rá a csoporttársaid? Szerintem még attól is függhet mekkora városban fogsz dolgozni. Faluban vagy kisebb városban nehezebb lesz titkolnod. (segítő szándékú hetero pasi) :)
2016. máj. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Budapesten szeretnék dolgozni. Miből jöttek rá? Rövid köröm, irtózom a körömlakktól, liberális gondolkodás mód? (Mert szerintem MINDENKI egyenlő, nemtől, kortól, fajtól, vallástól, szexualitástól függetlenül) Meg az, hogy sosem beszélek a barátomról.
2016. máj. 16. 23:43
 9/33 anonim ***** válasza:
#7 vagyok. Én egy másik 76%os vagyok, nem az előző
2016. máj. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
45%
Hát hallod, marhára izgató vagy szexuálisan az irreális félelmeiddel, szerintem az egész Tejútrendszer erre veri már! :P
2016. máj. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!