Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehetséges-e, hogy egy leszbik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges-e, hogy egy leszbikus tanítónői állást kapjon?

Figyelt kérdés
Most járok főiskolára, és bár nem nagyon hirdetem, hogy leszbikus vagyok, de néhány csoporttársam szerint látszik rajtam. Régóta szeretnék alsós "tanár néni" lenni, de félek a szexualitásom tönkre teszi az álmom.
2016. máj. 16. 23:23
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
38%

Nos, igen.

A nemi beállítódás nem számít.

Nem ezen múlik, milyen pedagógus leszel.

Viszont komoly pályaalkalmassági vizsgálatokat kéne végezni, hiszen a pedagógusokon nagyban múlik a következő generáció - milyen szót is használjak - minősége? Igen.

Lehet, nem is akarsz tanító néni tudat alatt, és a leszbikusságtól való lebukás félelme egyfajta alibi, jó kibúvó.

Nem is értem, miért foglalkozol ezzel.

Ha nem vagy rendben lelkileg, ne foglalkozz gyerekekkel.

2016. máj. 17. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondat felszólító jellegű!
2016. máj. 17. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Még könnyebb is, mert ha nem kapnál meg egy állást, foghatod arra, hogy azért, mert leszbikus vagy, és így kénytelenek felvenni.
2016. máj. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Szereintem nem egy tanárnő és tanítónő néz ki leszbikusnak, még néhány férjes asszony is. Diákként soha nem zavart, csak furcsának találtam.
2016. máj. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

21-es,neked biztos jobb tanár kellet volna..

"Lehet, nem is akarsz tanító néni tudat alatt"

2016. máj. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy megfogott a komment lényeg mondanivalója: lemarad egy szó! :D Ülj le, egyes.
2016. máj. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Nem kell mondani:D amugy meg persze,hogy lehetséges van olyan ismerősöm is, mellesleg én is tanári pályára indulok középsuliban, ahol szerintem sejtik is egy páran de teljesen elfogadóan állnak hozzá, embertől függ ez.
2016. máj. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, Én leszbikuskènt mammográfiàn dolgoztam, ezzel mi lenne a gond? :D
2016. máj. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Hmmm...èn nagyon bîrnám ha lenne egy szexi leszbikus tanárom!!!!îrj ha gondolod,engem tanîthatnál 😍
2016. máj. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:

Én is tanítónak tanulok és az utóbbi időben két barátnőm volt. Külsőre kicsit rajtam is látszik, hogy úgymond ,,szabadabb" elvek szerint élek, habár próbálok nem kitűnni. Akinek viszont van hozzá szeme, az a másik mozgásából, de még beszédstílusából is következtetni tud a személy szexuális orientációjára.És itt kezdődik a probléma. A magyarokat tekintve, sajnos még mindig elég konzervatív nézeteket képvisel a társadalom nagy része, és nem tudhatja az ember, hogy kinek böki a szemét éppen valamivel. Sajnos a másság itt még támadófelületül szolgál a rossz szándékúak számára. Bár a gyakorlataim során ebből még nem adódott problémám egyáltalán. Meg voltak elégedve a tanítói munkámmal és szeretettel várnak vissza, de ettől függetlenül, én elképzelhetetlennek tartom, hogy itthon fel merjek vállalni egy leszbikus kapcsolatot.

A stílusom egyébként sportosnak mondanám, a szoknya felejtős, nem használok körömlakkot, de visszafogottan sminkelek.

Ha gondolod, írj rám nyugodtan és megbeszélhetjük a tapasztalatainkat. :)

2016. máj. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!