Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Az összes magyar leszbikus ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes magyar leszbikus ilyen?

Figyelt kérdés

Sajnos képtelen vagyok párt találni, pedig nem gondolnám hogy olyan nagy igényeim lennének. Tény, hogy nőiesebb típusú lányok jönnek be, de olyant még nem találtam aki viszonylag a közelben is élt, és normálisan is nézett ki. Tapasztalataim szerint a magyar meleg csajok többsége vagy nagyon durván férfias, vagy igénytelen, vagy buta.


Vannak az országban egyáltalán okos, igényes leszbikusok? Akik nem akarnak mindenáron egy férfire hasonlítani?


18L


2016. máj. 9. 21:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Az én ismerősi körömben a leszbikus lányok nőiesek, és nőies lányokkal is járnak. Aki pedig biszex lány, ő is nőies.

Egyébként mind értelmes, kettő tanárnak tanul, a harmadik pedig nagyon művelt, az okossága mellett, ő orvosnak készül.

(Igaz, mindnek kisebb a melle, de egyik sem lapos, alkatra is csajosak, hosszú hajúak is, és nőiesen is öltözködnek.)

2016. máj. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Én mondjuk több igényes, nőies leszbikussal is találkoztam, mint én. Nekem inkább szintén a távolsággal, de legfőképp azzal gyűlt meg a bajom, hogy ahogy mondtad, "buták". Bár én inkább úgy fogalmaznék, hogy csak képtelenek vagyunk megtalálni a közös hangot. Ha szeretnél, írhatsz, hátha. :)

18/L

2016. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor csak errefelé ez a helyzet, vagy csak képtelen vagyok kiszúrni őket. Nem azokra a magassarkús nagyon nőies lányokra gondolok csak... az egyetlen kizáró ok a férfi ruhák ilyen téren..
2016. máj. 9. 21:32
 4/15 anonim ***** válasza:
Én a közvetlen környezetemben nem is nagyon ismerek leszbikusokat :/ Nekem is inkább a nőiesek tetszenek, illetve legalábbis ha nem akarnak fiúnak látszani. De sajnos ilyennel nem találkoztam még, pedig keresgélek, ahogy lehetőségem van.
2016. máj. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A párom és én is nőies leszbikusok vagyunk. Ő még a magassarkús, szoknyás (stb.) kategóriába is tartozik.:) Szerintem mindenki megtalálja a neki megfelelő párt. (Én is azt hittem, hogy soha nem fogom azt a nőt megtalálni akire azt mondom, hogy "Úr isten de gyönyörű" - szerelem nélkül is -, nekem sem tetszenek a férfias nők, aztán mégis. :) )
2016. máj. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Bocsi a kérdésért, nem is muszáj rá válaszolni de érdekelne hogy találtatok egymásra:)
2016. máj. 9. 22:30
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem is ezzel van bajom:'D bár szerintem nem csak ilyen lányok vannak,csak őket nehèz kiszúrni.. tapasztalatból mondom mert én inkább nőiesebb tipusú vagyok, és ilyenkor persze, hogy egy androgun szemelyiseg jobban kitűnik

18l

2016. máj. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztaltam, hogy Magyarországon tényleg ez a tendencia, amit leírsz. Nekem 3 év szenvedés, nem megfelelő nők után jött össze a normalis kapcsolat egy normalis, szép nővel. Nekem az is problémát jelentett, hogy annyira nőies vagyok, hogy senki sem akarta elhinni, hogy leszbikus is. Nem beszélve arról, hogy egyetemista vagyok, célokkal, így hasonló nőt kerestem. Itt gykn ismerkedtünk meg a barátnőmmel, először csak barátilag, később rájöttünk, hogy ez több és így most majdnem egy éve együtt vagyunk. :) Ne adjatok fel, én 24 évesen találtam meg a párom. :)
2016. máj. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az egyetemen a legkönnyebb leszbikus kapcsolatot találni...

Az okos, céltudatos nők általában a férfiakat riasztják el.

2016. máj. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Rövid a hajam és nem sminkelem magam, de ettől még nem vagyok igénytelen és fiús. A leszbi ismerőseim, hát... Nem mind a legszebbek, valóban akad köztük abból a típusból is, aki szerinted a magyar standard, de a többségük szép, nőies és elég értelmes is, mind egyikük egyetemre jár.

Szerintem azért tűnhet így neked, mert akik fiúsak, azokról rögtön leveszed, hogy ő biztos meleg, míg egy lányos lányról csak akkor derül ki, ha elmondja neked vagy épp a barátnőjével sétálgat kézenfogva, egyébként simán elsétál melletted és meg sem fordul a fejedben, hogy ő is az lehet. Így végül összhatásra többnek tűnik a fiús lány, pedig valójában nincsenek is olyan sokan.


Én egyébként inkább a sportos+értelmes+igényes kombót hiányolom, ilyen lánnyal sajnos még nem hozott össze a sors. A legtöbb leszbi ismerősöm, aki a másik két kritériumnak megfelelne, kifejezetten lusta, nem mozog, az én életemben pedig fontos a sport és egy hozzám hasonló mentalitású párral érezném igazán jól magam. Emellett legyünk egy szellemi szinten, lehessen vele jókat beszélgetni, és nézzen is ki valahogy, tőlem lehet fiús is, lányos is, akármi, csak legyen stílusa és adjon magára. Áhh, azt hiszem, lehetetlent kérek, inkább veszek egy macskát :D

20/L

2016. máj. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!