Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy leszbikus párnál, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy leszbikus párnál, akik együtt is élnek, ezek hogy működnek?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok, remélem a kérdéseim nem sértőek.


Nőies vagy férfias nőkhöz vonzódtok? Ha nőies a párotok szoktátok egymás ruháit hordani, közösen sminkelni, stb? A menstruációtok mennyire van összhangban, van olyan, hogy eltérően jön meg a másiktól? A munkahelyeteken tudják, hogy a nőkhöz vonzódtok? Vagy úgy az élet egyéb területein észre szokták venni? Van dominánsabb fél a kapcsolatban, aki jobban irányít, stb, vagy egyenlően mennek a dolgok?


Köszi, ha valaki normálisan válaszol.


2016. ápr. 19. 01:17
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Ez nyilván minden párnál más, de akkor lássuk nálunk mi van:

A fiúsabb, nem férfiasabb nőkhöz vonzódom. Olyan rövidhajú (lányosan), vagányabb stílushoz, mint a barátmőm. Ennek ellenére van, mikor egymás ruháit is hordjuk. Rengeteg nagyon jó cucca van, főleg én szoktam őket csórni, de ha ki kell öltöznie, ő lép az én szekrényemhez. Végül is szinte ugyan olyan felépítésűek vagyunk. :) Sminkelni viszont nem szokott ellenben velem.


A menstruációnk többé-kevésbé, néha csúszásokkal egymáshoz állt.


A főiskolán néhány ismerősöm tudja, a munkahelyemen meg nem kérdezik, akkor minek mondanám? Alapvetően nem tagadom, de nem is mutogatom, végtére is ez az én magánéletem.

Barátnőmről lerí, hogy leszbikus, rólam valamiért sose hiszik el.

Párom sokkal dominánsabb típus, de engem ez nem zavar. :) Nem elnyomóan domináns, hanem mankószerűen. Csak segíteni akar és megvédeni. Nagyon aranyos.

2016. ápr. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Egyet értek az elsővel,ez változó.Nálunk ez a felállás:

Nőies nőkhöz vonzódunk mindketten.Ha valami tetszik,hordjuk egymás ruháit,de ez ritka,nagyon eltérő a stílusunk.Sminkelni ha úgy adódik szoktunk együtt.Nagyjából,pár napos csúszásokat leszámítva összhangban van a ciklusunk.Tudják,hiszen látták már párszor a páromat,megkérdezték hogy ő a csajom-e,én pedig nem tagadtam le,soha nem szoktam.Elfogadták.Megyünk az utcán kéz a kézben,ha elbúcsúzunk szájra puszival tesszük,szóval nem csinálunk titkot belőle.De ha egyedül vagyok nem hiszem hogy bárki kiszúrná hogy egy nő a párom,nincs a homlokomra írva.Igen van,én vagyok a dominánsabb.Ilyen a természetem de ő ezt szereti :) 21/L

2016. ápr. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Nőiesek vagyunk a párommal, de annyira, hogy soha senki nem hiszi el, hogy leszbikusok vagyunk. :D Mindig is a nőies nők tetszettek. Nem hordjuk egymás ruháit, mert én nagyobb darab vagyok (vízilabdázom), de a stílusunk jórészt hasonló. Közösen sminkelni igen, a tükör előtt mindig tolakodás van. :D A menstruációnk 1-2 nap különbséggel összhangban van. Tudják a munkahelyemen, mert egy nyitott szférában dolgozom. Nem szokták észrevenni elsőre, mert annyira nőies vagyok, hogy tényleg nem látszik. Én vagyok a dominánsabb, de a barátnőm is nagyon erős egyéniség, úgyhogy szerintem már 50:50 az állás. :) 25/N.
2016. ápr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mind a ketten inkább a nőies nőkhöz, mind a kettőnknek hosszú haja van, igen, szoktuk egymás ruháit hordani, van egy csomó olyan felsőm amit ő vett magának és rájött, hogy mégsem áll jól neki, nekem viszont igen. Általában közösen sminkelünk reggel, vagy én előbb ő később (de csak azért mert nehezen kel ki az ágyból.:) ) Általában a menstruációnk között 2-3 nap eltérés szokott lenni, ez pár hónapja állt csak be, eddig körülbelül 2 hetes különbség volt. Igen, mindkettőnknél tudják és szerintem észre szokták venni, de nem nagyon foglalkozunk vele.:) Néha van dominánsabb, néha nincs és teljesen egyenlően mennek a dolgok. Dolgokban ez eltérő, de általánosságban azt mondanám, hogy egyenlőek vagyunk.:)


Bármi kérdésed van nyugodtan tedd fel.

Üdv!

2016. ápr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

- Mindketten nőies nőkhöz vonzódunk. A páromban van egy pici fiús beütés, de én ezzel együtt imádom, és attól még mindketten lányosan nézünk ki és úgy is viselkedünk.

- A ruhaméretünk nem azonos, és a stílusunk is kicsit különbözik, így nem hordjuk egymás ruháit. Sminkelni napi szinten nem szoktunk.

- Eléggé összhangban van, pár nap különbséggel szokott megjönni.

- Nincs még munkánk, néhány csoporttársa az egyetemen tudja, az enyémek nem.

- Alapvetően nem mutogatjuk az utcán, hogy együtt vagyunk, de lehetséges, hogy páran észreveszik. Családunkban is volt, aki észrevette, még mielőtt elmondtuk volna.

- Én vagyok a dominánsabb, ami időnként konfliktusokat okoz... Sajnos olyan a természetem, hogy szeretem irányítani a dolgokat, barátnőm pedig kicsit inkább irányításra szorul, amíg otthon lakott a szülei is gyakran hoztak döntéseket helyette. De dolgozunk azon, hogy egyenlők maradjunk a kapcsolatban. Nekem nem célom szándékosan elnyomni őt, hiszen szeretem.


20/L/L

2016. ápr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!