Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehetseges hogy tobbet erez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetseges hogy tobbet erez mint baratsag?

Figyelt kérdés
A legjobb baratnomrol van szo. Eleg sok mindent fel tudok sorolni, amiert feltettem az 1. Kerdest lehet hogy kihagyok kozbe valamit de a lenyeget elmondom. Szoval az elejen nem szerettem, o pedig elkezdett egyre jobban tapadni ram. Akkor meg viszonylag normalisan viselkett, egyedul az volt a baj, hogy fektekeny volt ha massal is szoba alltam. Emiatt kaptunk ossze tobbszor, aztan kibekult velem es bocsanatot kert. Akkor kezdtem rossza gondolni, amikor egyik nap elmentunk szinhazba utana pedig nalunk aludt es at karolt engem, ugy aludt el. Mondtam neki, hogy menjen arrebb de nem tette. Reggel is at karolt. Furcsa volt. Aztan elmentunk a suliba, ott pedig az egyik lany azt mondta nekunk, hogy olyanok vagyunk mint a leszbik en meg egybol mondtan hogy nem, mi csak legjobb baratok vagyunk, semmi mas. A baratnom meg nem is ellenkezett, meg se szolalt. Szulinapomkor is naluk voltam es elkezdett olelgetni, puszilgatni amikoraz agyon fekudtunk meg elkezdi : remeg a pinad. Fuj ezt a mondatot annyira nem ertettem. Fel akartam allni, o pedig vissza huzott hogy maradjak még egy kicsit. Egyszer meg az volt, hogy felem hajolt a fejevel meg a homlokat az enyemhez tamasztotta mintha meg skarna csokolni, de nem tudom, hogy azt akart e mert en nen reagaltam csak vartam, hogy mi lesz. Tartott kb 10 nasodpercig aztan elvette az arcat. Lehet en ertem felre, de nekem ez fura volt. Az oktozobe mikor nem volt ott senki, azt mondta masszirozzam meg adjak neki puszit, ez is fura volt, meg hogy ra hajtotta a vallamra a fejet, amikor nem latta senki. Azt mondta volt mar olyan fiu aki tetszett neki, de ezek utan nem tudom mit higyjek. Nem regen megint azt mondta pusziljam meg, es elkezdett csucsoriteni a szajaval. Tereltem a temat, de o meg tartotta a szajst en meg kerdeztem hogy hova adjsk puszit o meg azt mondta erre hogy sehova, adj a kezemre. Ez is fura volt. Tenyleg, komolyan nem tudok mar kiigazodni rajta. Azt kihagytam, hogy velem akar lakni 😂 tulajdonkeppen mindig o hiv engem, en egy jo ideje nem hivom, mert azon ragodom, hogy mit erez irantam. Baratsagot vagy valami mast? Tudon ezek alapjan tise tudjatok megmondani biztosra, de en bele pusztulok mar ebbe. Tenyleg ennyire felre ertheto jeleket ad, vagy en vagyok nagyon buta. Minden ugy tortent ahogy le irtam. Leszbikus ?

2016. ápr. 17. 21:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyes írás miatt, csak telefonról voltam. Remélem ki tudjátok olvasni.
2016. ápr. 17. 21:19
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Hányszor irod ki még ezt a kérdést? :D
2016. ápr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján tényleg elég esélyes, hogy leszbikus, de lehet, hogy csak biszex, ha azt mondta, hogy már fiú is tetszett neki, nehéz meg mondani.


De ha esetleg kiderül, hogy tényleg leszbikus akkor se hagyd magára, mert neki is biztos nagyon nehéz ez az egész és lehet nem tudja még hova tenni a dolgot.

2016. ápr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Es te vonzodsz hozza? Hány évesek vagyok?
2016. ápr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!