Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Feme lányok ti tényleg fiúsabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feme lányok ti tényleg fiúsabb lányokat kerestek es butchok/tomboyok ti meg femet?

Figyelt kérdés

Tudom hogy hulye kérdés és hogy nem ezen dől el a dolog de valamelyik nap rákérdeztek nálam(én fius vagyok) hogy tényleg úgy van hogy a feme es a butc/tomboy "osszetartoznak"?

Szerintem ez nem teljesen igaz!

Szerintetek?mi a velemenyetek?



#Tomboy #Feme #butc
2016. ápr. 4. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Femme vagyok és csak femme jöhet szóba.Azért vagyok leszbikus mert a nőket szeretem,nem a magukat már már "férfinak" képzelő egyedeket.Számomra szexuálisan visszataszító egy férfias nő.Ha bármi férfiasra vágynék az ágyban férfiakkal feküdnék le.
2016. ápr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lipstick leszbikus: nőies nőként a nőies nők jönnek be neki

femme: nőies nőként a fiúsabb nők jönnek be nekik.


Na már én most itt eléggé gondban vagyok, ezért nem szeretem ezeket a kategorizálásokat. Szeretem, ha egy lány fiús (kicsit mélyebb hang, magasabb nálam, nőiesen rövid haj, kicsit laza... De nem az a tipikus "butch" kinézet)


Ezek mellett meg találkoztam butchokkal, akik a szintén butchokat kedvelik.


Mindenhol vannak kivételek, ez csak amolyan átlag tendencia. Van akinek bejönnek a fiús és a lányos csajok is. Van aki néha femmének néz ki, néha butchnak. Ez szerintem sokkal árnyaltabb, mint a kategóriák. :)

2016. ápr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lipstick vagyok és kizárólag a nőies nőkhöz vonzódom. Hiába jó fej egy fiúsabb lány, sosem fogok hozzá vonzódni.
2016. ápr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én feme vagyok, de butchok egyáltalán nem vonzanak, inkább a feméket és a lipstickekhez vonzódom.
2016. ápr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat!
2016. ápr. 5. 21:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Én inkább fiús vagyok és a fiús lányok vonzanak. Az nem is zavar ha külsőleg nem annyira fiús, de az ilyen nagyon cukcsi csajos lányok irritálnak egy idő után :D
2016. ápr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én magam is fiús lámy vagyok és kifejezetten a fiús lányok, férfias nők hoznak lázba.
2016. ápr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!