Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vannak olyan jelek, amiből a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan jelek, amiből a nőiesebb leszbikus lányokat ki lehet szúrni?

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy úgy néz rád, meg gay-radar stb... :D


Az a tapasztalatom, hogy sajnos nőiesebb leszbikusként felém is nehezen közelítenek, meg én is nehezebben nyitok a nők felé, hiszen nem tudni, hogy mi a helyzet, egyik oldalról sem..


Gondolom más is van/volt már ilyen helyzetben, szóval várom a tapasztalatokat :)



2016. febr. 4. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemtom' én férfiként is gyakran kiszúrom őket. Apró jelek, nézés, metakommunikáció, stb...
2016. febr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Nahát kérdező, hasonlóak vagyunk. :D

Teljesen nőies vagyok és nem senki sem hiszi el, hogy leszbikus is. A leszbikusok azt gondolják biztos csak egy kiváncsi hetero vagyok, a hetero férfiak meg létezhetlennek tartják, hogy egy ennyire nőies nő, mint én, a nőket szereti, pedig de és a barátnőm is nőies, emiatt pedig folytonosan szexobjektumok vagyunk. Mi neten ismerkedtünk meg, ott kezdtünk beszélgetni, aztán találkoztunk. De érdemes melegbárokba is kijárni, rá lehet bukkanni egy-két gyöngyszemre. ;) Viszont jómagam pl. majdnem mindig kiszúrom a nőies nőket is. Általában pont ahogy néznek meg viselkednek velem. ;)

2016. febr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen társadalomban, főleg ilyen országban még sokszor azok se vállalják, akiről sikít, nemhogy azok akiről nem is gondolnád.. :)
2016. febr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én nőiesnek tartom magam de nem vagyok leszbikus csak biszex :D 18/L
2016. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!