Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan tudnám még jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám még jobban izgatni a barátnömet?

Figyelt kérdés
Lefeküdtünk már párszor és szereti ahogy csinálom a dolgokat,(mondjuk én még eléggé az elején vagyok, ö már sokat tapasztalt) lásd ujjazás, nyalás, de mivel tudnám még jobbá tenni az együttléteket? Hogy szinte megörüljön, annyira kíván? Segédeszközöket akarunk a jövöben kipróbálni, de elötte még szeretném saját magam által nyújtotta dolgokkal is felejthetetlenné tenni a szeretkezéseinket. Elöre is ezer köszönet a válaszokért ;)

2016. febr. 4. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Kama Sutra
2016. febr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
5%

Szia!

18 éves vagyok, nő

Én szeretem ha "táncol" úgymond sztriptízel nekem a párom. Iszonyat fel tud izgatni.

Egy jó tanács szex előttre, meg fogod őrjítő mi vele: csak egyszer próbáld ki hogy spontán rámászol úgy hogy ő a hátán fekszik szétrakja a lábait és rámászol mintha misszionárius pózba szexelnétek de nem rakod be neki csak ráhajolsz, puszilgatni kezded a nyakától egészen a puncijáig, aztán egy hosszabb csókolózás közbe a punijához dörzsölöd a péniszed de még mindig nem rakod be. Meg látod tocsogni fog a csajszi, és könyörögni fog hogy vágd már be. Sok sikert :D

2016. febr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :D

hát ez jó, majd ha lesz müfarkam akkor esetleg bevetem ezt a tervet, de mivel jelenleg csak vaginával rendelkezdem, nem éppen kivitelezhetö:D max az ujjam tudom "bevágni" neki :D

2016. febr. 4. 17:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2: kategória :D
2016. febr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt vicces volt olvasni.:)))))
2016. febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hosszabb előjáték, csókolgatod, nyalod, szívód, harapdálod. Mindig egyre közelebb mész a puncijához, a melleihez, de mikor oda érnél visszavonulót fújsz, ezt megcsinálod párszor, kényezteted kicsit majd mehet az action. Ha kellőképpen fel van izgatva jobb a szex.

Amúgy oké, hogy ujjazás és nyalás. De ezen belül szoktál technikákat használni? G-pont? Ilyesmik?

2016. febr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A szerepjátékok a nő-férfi aktus alatt is tudnak izgatóak lenni. Gondolom nincs ez másként két nő közt sem. Főképp mivel a nők többségénél inkább a lelki dolgot adnak több pluszt és a képzelőerejük. Nem feltétlenül szükséges a egy nőnek pénisz, vagy ujjazás ahhoz hogy orgazmusa legyen, ha a képzeletében olyan történet játszódik le a valóság mellett ami felizgatja és/vagy el lazítja annyira, hogy a külvilágra ne is figyeljen, csak élvezze az együttlétet és a dolgokat amik megtörténnek.
2016. febr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Technikailag meg van mit fejlodnom, de mikor csinaltam neki mindig pont ratalaltam arra a pontra!:)


Köszönöm a válaszokat :)

2016. febr. 7. 00:30
 9/10 anonim ***** válasza:
vegyél egy ostort és csapkodd a seggét:))
2016. febr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nyald ki a seggét is ne csak a punciját:3
2016. febr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!