Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A lányokat szeretem, meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat szeretem, meg akarok halni?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és a lányokat szeretem, barátnőm is van (fogjuk rá) viszont a szüleim lelki terror alatt tartanak és egyre többet gondolok az öngyilkosságra. Félek, hogy nagyobb kárt teszek magamban, mit tegyek? Nem lehet velük megbeszélni, reménytelen az egész. Azt akarják, hogy változzak meg. Most úgy tudják szakítottunk a barátnőmmel de "titokban" együtt vagyunk, de normálisan találkozni sem tudunk. Elköltözni nem tudok. Menjek pszichiátriára? Rosszul vagyok lelkileg, és a stressz miatt már testileg is.
2016. febr. 15. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a problémát itt mi nem tudjuk megoldani. Szakember, az tud segíteni :(

Tarts ki, semmi marhaság.

2016. febr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj butaságot!
2016. febr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 opened paradise ***** válasza:
54%
Nincs esélyed elköltözni?
2016. febr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Probald meg ereztetni a szuleiddel hogy mekkora baj van....:(
2016. febr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress munkát a csajjal együtt, és költözzetek egy albiba.
2016. febr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Daidalosz ***** válasza:
100%

Inkabb az osoket old meg. Enyhito korulmenynek veszik, hogy arva vagy. Hulyeskedek . koltozz el! Mi kozuk a szexualis eletedhez? Ez nem betegseg es nem kell gyogyitani. Amugy Ok csinaltak ilyennek. Ra se rants! A te/ti boldogsagodat keresd mert a te jovod.

!

2016. febr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%

A kérdésre válaszolva: nem, nem akarsz meghalni.

Ha úgyis nyomatják a megváltozást, akkor egy próát megér, a szakembert nem tudom mennyire mond értelmes dolgokat(már abból ítélve amennyire nekem valaha is szerencsém volt bármennyihez is), de az sem biztos hogy hülyeség. A legnagyobb hülyeség az az, hogy megöld magad.

2016. febr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
15%

#azelozoisenvoltamcsakpoenbolkettobeirokmertmegtehetem

"Ez nem betegseg es nem kell gyogyitani"

De az.

Bár ebbe most ne menjünk bele, mert vitatéma lesz.

...

És itt következik a duma a szabadságról, meg a beállítottságról, meg a falanszterről(ha mázlim van, akkor nem):

2016. febr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg várd ki amíg lesz lehetőséged elköltözni, én el se mondtam nekik:) 18/L
2016. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne fuggj a szuleid velemenyetol

koltozz el mi hamarabb!!

2016. máj. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!