Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit kéne máshogy csinálnom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne máshogy csinálnom?

Figyelt kérdés

Ha neten ismerkedek annak nagy atlagba az a vége hogy eltűnik az illető egyik percről a másikra semmi magyarázat!

És nem tudom hogy én vagyok ilyen unalmas vagy attól félnek hogy találkozni kell?

Nem tudom mennyi szélhámos ezek közül?

És mit lehetne máshogy csinálni?


2016. ápr. 3. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Csak nem azután tűnik el, hogy küldtél egy képet magadról?
2016. ápr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Esetleg valami olyant irtal ami neki nem tetszik vagy nem tudom

Néha én is kilépek ba valami olyant írnám vagy ha unalmas az illető

De én elég jól tudok ismerkedni,nincs vele bajom,irhatsz nekem is nyugodtan :)

2016. ápr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves első de nem azután töntek el hogy láttak rólam képet!

Az egyik feltétel az én részemről mindig az hogy minnél hamarabb képet cseréljünk és ezek az "eltűnések" már jóval a képcsere után történtek!

2016. ápr. 3. 15:11
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
Sajnos az internetes nők többsége ilyen paraszt gondolván hogy mindent megtehetnek :( Mivel a lányokat szereted ezt most te is megtapasztalod :( Többségében velem is ez történik, hogy minden jel nélkül egyszer csak eltünnek váratlanul. Van hogy én se akarok már valakivel ismerkedni de annak én megmondom hogy bocs ennyi volt és szia.... egyébként biztos hogy rengeteg kamust is kifogsz
2016. ápr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát nem biztos hogy veled van a baj mert engem is itt hagytak már egy páran és ez annyira rossz nem tudom mi bajuk az embereknek remélem ez nekik jól esett
2016. ápr. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Csatlakozom... Én is nagytöbbségében így járok... Előfordul, hogy én tartom az illetőt unalmasnak, de akkor azt én közlöm is, hogy ne haragudj, már nem szeretnék tovább ismerkedni...

A legidegesítőbb dolog tényleg, ha valaki eltünik mindenféle magyarázat nélkül.. És sajnos nagyátlagban tényleg ez jellemző a lányokra...

2016. ápr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valamit lehet rosszul csinaltok,nekem sosem volt ilyen problemam en valahogy mindenkinek szimpi vagyok...
2016. ápr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Velem is rengetegszer volt ilyen,holott szimpla ismerkedèsből mèg semmi sincs:'D

Azèrt ez nem is egyenlő pèldául az fb messengerrel.. Ott valószínűleg nm lenne ekkora "fáziskèsès" vagy kihagyás. ^^

Nem tudsz mást csinálni aki olyan olyan is marad. Ha barátilag/haverilag vagy akár máshogy szimpatikus leszel neki..úgyis előrèbb fogtok jutni egy ilyen oldalnál:DD

2016. ápr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is többször jártam már így :( jó volna egy normális, kitartó emberkével beszélgetni. Ha gondolod írhatsz priviben.

22/L

2016. ápr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!