Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, nektek milyen lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Zavar titeket, ha egy lány fiús viselkedésre, de kinézete inkább lányos?

Vagy csak a nőies lányok jönnek be?

Alkatra milyen lányok tetszenek? Milyen cicik?



2016. márc. 31. 22:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Kizárólag a nőies, mint én. A fiús viselkedés zavar, alkatra a sportos, de nőies szintén. A cicik nem mérvadóak, fenékpárti vagyok. :) 25/L
2016. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

ma 19:08


Az is zavaró tényező számodra, ha lány létemre kissé kockás hasam van? :/


18/L/L

2016. ápr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Ja, egyébként nőies lány vagyok.

Utosló voltam!

2016. ápr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.:)
2016. ápr. 1. 19:30
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igazából tök mindegy milyen a csaj két kikőtèsem van szeressen és hogy ne legyen 100 kilo csak alatta ennyi
2016. ápr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok bocsi elfelejtettem oda írni 16/L/L
2016. ápr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

A külső az nekem nem túl mérvadó, inkább kizáró okok vannak, mintsem olyan, ami kell nekem.. pl.: ápolatlanság, hatalmas túlsúly, plázacica, túl tróger emberek, rothadt fogak, 180centi fölöttiek (elég alacsony vagyok), túl fiús kinézet (nőt keresek, nem férfit) stb.


Viselkedése inkább markánsabb legyen, szeretek én lenni a csajosabb.Illetve elég határozatlan, törékeny, érzelmes, kis bénácska vagyok néha, így jobb szeretem,ha mellettem ott az "erős" nő. :) Remélem ez érthető.. :)


Cici: eddig szinte csak pici cicis lányokkal voltam, kivéve egy lányt.. Én azért szeretem, ha van mit fogni, engem megőrjít. ;)

2016. ápr. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

17-es vagyok.


Elfelejtettem odaírni: 20/L

2016. ápr. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszi..:)
2016. ápr. 2. 10:30
 20/23 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a nagyon vékony lányokat. Legyen rajta valami azért.. az összes eddigi barátnőm ilyen volt, nagy mellek, formás test, szép arc, dominancia, stb.

Én elég nőies vagyok külsőre, kicsit "vagány" szóval néha elszalad velem a ló így szeretem ha a lány akivel vagyok visszatud fogni, ha dominál felettem.


19/L/L

2016. ápr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!