Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, nektek milyen lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Zavar titeket, ha egy lány fiús viselkedésre, de kinézete inkább lányos?

Vagy csak a nőies lányok jönnek be?

Alkatra milyen lányok tetszenek? Milyen cicik?



2016. márc. 31. 22:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Kinézetre és belsőre is a lányos lányokat szeretem.:) 18/L
2016. márc. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
köszi.:) a többi kérdésre is válaszolnál? érdekel.;)
2016. márc. 31. 22:44
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Nekem a vékony, nőies, hosszú hajú lányok tetszenek, pici cicikkel, azok a törékeny típusok. Én is ilyen vagyok. :) 20/L
2016. márc. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Nálam szinte ugyanígy mint a 3-asnál.

Bár én szeretem azt is, ha picit teltebb a lány, de tényleg csak egy kicsikét.

16/L

2016. márc. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%

Nekem a fiúsabb viselkedésű, lányos kinézetű lányok jönnek be.

A fiúsabb lányokkal tudom megtalálni a közös hangot, de jó, ha csinos mindemellett.

Átlagos testalkatú lányok jönnek be, mellméret tulajdonképpen nem számít. Bár jobban belegondolva, ha választani kéne óriás mellek közül vagy nagyon pici mellek közül, akkor a picit választanám. Formára meg igazából tök mindegy..szerintem alapvetően mindenkinek a formás mell tetszik, de abszolút nem nyomja rá a lányról alkotott véleményemre a bélyeget egy kevésbé formás mell.

2016. ápr. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

A fiúsabb kinézetű lányosabb viselkedésű lányokat szeretem a legjobban. De nem én választom ki, hogy milyen lányokba szeretek bele. Kedvelem a fiús, vagánycsajos (esetleg rockeres) lányokat.


Az átlagos, kicsit telt lányok tetszenek, a csontsoványak annyira nem.


Szeretem, ha az illetőnek van melle, bár a saját páromnak is ugyan olyan legkisebb kosár, mint én. Szóval nagyon tud tetszeni, de nem ez alapján választok

2016. ápr. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

En fius vagyok kulsore a termeszetem valtozo helyzettol fuggo de tobszor inkabb lanyosabb!

Hat a hozam hasonlo lanyok jonnek be kicsit fius de lanyos belso.

Dr amugy mindegy nem ez alapjan szoktam valasztani inkabb a belso a fontos!

2016. ápr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
55%
Hát milyen.. Legyen szép teste és puuncija. Az ágyban dől el a meztelen igazság, hogy ki milyen.. Az öltözködést, sminket, stb lehet alakítgatni. :)
2016. ápr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Nőiesebb lányok vonzanak jobban!

A Tomboy, Butch leszbikusok sajnos nem az eseteim.

Leginkább a Femme, Lipstick leszbikusokat részesítem előnyben!


18/L/Leszbikus

2016. ápr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
inkább lányos legyen, mert én vagyok a fiús- nem külsőre- alkatra nem tudom, nem nagyon van ilyen, csak találjuk meg a közös hangot. meg rajongok a szőrös puncikért. tök kevés lánynak szőrös :(
2016. ápr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!