Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti is ismertek izgató hangú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is ismertek izgató hangú embereket?

Figyelt kérdés
Tudjátok, mikor egy tök hétköznapi dologról beszél, akkor is hangzásra olyan, mintha azt ecsetelné hogyan kötözne ki, meg nyalna rólad tejszínhabot...

2016. márc. 18. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vicces... épp mostanság mondta egy lány, hogy olyan nyugodt és izgató a hangom. Lehet hogy csakis neki, de minden esetre legalább egy valaki mondta.
2016. márc. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát.. én ismertem egy lányt, akinek még a légzése is izgatott :D

Elég kellemetlen volt, mert sokat ült hozzám közel...

De igen, a hangszíne is olyan volt, amilyenről te beszélsz :D

2016. márc. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Music fm-es Bella Gabinak pont ilyen a hangja!
2016. márc. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az anyósomnak is erotikus hangja van.

B_ssza a fülemet...

2016. márc. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Látom elszúrtam a kategóriát... Heterók és bik is válaszolhatnak nyugodtan :)
2016. márc. 18. 15:42
 6/8 B.lacko ***** válasza:

Nálam ez érdekes téma..minden nő azt mondta,hogy iszonyatosan izgató hangom van.."bugyi nedvesito"..

Sokszor megszolalok a boltban és simán mondják,hogy huuu de durva hangom van. Volt aki megjegyezte,hogy a külsőleg egyáltalán nem tetszek neki..de olyan a hangom,hogy megszolalok és beindul. Tarskereson ha ismerkedtem anno telo hivasnal megvoltak a nők csak a hangom miatt. Igazából élvezem,mert ha megszolalok látom,hogy fejcsapjak a fejüket a nők:) elvileg bugo, mely, karakan a hangom. ez is valami:D bár egy 5-ös telitalálatöt jobban értékelnek:)

2016. márc. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#3-as igazad van, szerintem is az!
2016. márc. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Cate Blanchett <3
2016. márc. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!